چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصی دانش روز:

نوشت افزار های ایرانی اسلامی، لبیک به بیانات رهبر انقلاب

danesheroz1 شهریور ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
نوشت افزار های ایرانی اسلامی، لبیک به بیانات رهبر انقلاب

دانش روز: در آستانه فرا رسیدن بهار تحصیلی ۹۲ هستیم. بوی ماه مهر در حالی فضای ایران اسلامی را پر می کند که صنعتگران ایرانی با تولید نوشت افزارهای اسلامی بار دیگر به تهاجمات فرهنگی غرب نه گفتند و در راستای بیانات مقام معظم رهبری گامی بس بلند برداشتند

به گزارش دانش روز، رهبر معظم انقلاب سال ۹۲ را سال حمایه سیاسی، حماسه اقتصادی نامگذاری کردند. در این راستا مسئولان کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان، حوزه هنری و تولید کنندگان کشور با تولید محصولات فرهنگی و لوازم التحریر ایرانی – اسلامی بازار تولیدات داخلی را رونق بخشیدند.

نوشت افزارهای ایرانی – اسلامی دانش آموزان را با فرهنگ اصیل ایرانی آشنا کرده و چهره های ماندگار ایران را در دل انها زنده نگه می دارد.

در ایران اسلامی شخصیت های تاریخی، فرهنگی وعلمی مثال زدنی که تاریخ درخشان ایران را رقم زدند بسیارند. در این راستا در آستانه بهار تحصیلی ۹۲ تولیدکنندگان برآن شدند که دفاتر و لوازم التحریری با طرح های بچه های ایران، دلاوران شهدا، شخصیت های ایرانی، شاهنامه، رستم ، نخبگان و شخصیت های فرهنگی و دینی اعم از شهید آوینی و …. تولید کنند.

شخصیت هایی که موجب درخشش نام ایران در عرصه های مختلف شدند، شهیدانی چون بهنام محمدی، محمد جهان ارا وعباس بابایی در دوران دفاع مقس و شخصیت های تاریخی چون میراز کوچک خان(سردارجنگل) و یا امیر کبیر موسس مدرسه دارالفنون و ….

تولید نوشت افزار های ایرانی – اسلامی گامی در جهت حذف نمادها و برندهای غربی و روی آوردن دانش اموزان به فرهنگ بومی و اسلامی است.

امیدواریم بهار تحصیلی ۹۲ سالی باشد که دانش آموزان ایران با توجه به اینکه در کشوری اسلامی پرورش می یابند با اقدام بسیار خوب تولید کنندگان نوشت افزارهای ایرانی – اسلامی را درجهت تحصیل علم بکار گیرند و تمام اقشار فرهنگی و اقتصادی ایران با همکاری هم بار دیگر به تهاجمات فرهنگی غرب نه بگویند و سال های آتی دیگر شاهد نمادهای غربی اعم از بن تن، اسپایدر من و…. در لوازم التحریر دانش آموزان نباشیم و روزی فرا رسد که کودکان و نوجوانان ایران شخصیت های کارتونی غرب را به دست فراموشی بسپارند و این است نشان مقدس آموزش و پرورش در معنا.

در پایان پیشاپیش فرارسیدن بهار تحصیلی ۹۲ را به دانش آموزان  و فرهنگیان محترم ایران تبریک عرض می نماییم.

 

 

گلاویژاصحابی: مدیر ثبت اخبار دانش روز

 

دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۷:۳۵
کد خبر : 58867
بازدیدها: 614

پاسخی بگذارید »