سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نوروز امسال ۱۰۲۳ نفر زائر البرزی به عمره اعزام می شوند

danesheroz اسفند ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
نوروز امسال ۱۰۲۳ نفر زائر البرزی به عمره اعزام می شوند

دانش روز : مدیر حج و زیارت استان البرز گفت: نوروز امسال ۱۰۲۳ نفر در قالب ۹ کاروان از استان البرز برای انجام مناسک سراسر معنوی عمره مفرده به عربستان مشرف خواهند شد

سید مرتضی حسینی اظهار داشت: از ابتدای عمره امسال تا کنون هفت هزار و ۳۹۱ زائر در قالب ۵۳ کاروان از استان البرز به سفر زیارتی عمره مفرده مشرف شده اند.

وی افزود: در بین کاروانهای تخصیصی به استان برای اعزام به عمره، یک کاروان دانشجویی و  یک کاروان دانش آموزی بوده و بقیه زائران از عموم مردم هستند.

حسینی درباره افزایش زائران امسال گفت: آمار زائرین امسال نشان دهنده افزایش و رشد تعداد زائران اعزامی به این سفر معنوی است.

مدیرحج و زیارت استان البرز تصریح کرد: به دلیل طرح توسعه عظیم مسجد الحرام و ساخت و سازی که هم اکنون در اطراف آن وجود دارد احتمال افزایش تعداد زائران کم است و میزان تعداد کاروان‌ها و زائران برای اعزام به عمره بستگی به تعداد روادیدی دارد که کشور عربستان به ایران ارائه می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: در اعزام کاروان‌های نوروزی که از تاریخ ۲۳ اسفند ماه امسال آغاز شده زائرانی مشرف می‌شوند که در سال ۸۷ ثبت نام کرده بودند و اولویت آن‌ها بین یک تا ۳۶۰ بوده است.

یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۸
کد خبر : 98813
بازدیدها: 178

پاسخی بگذارید »