جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نوجوان بحرینی در آستانه شهادت + عکس

danesheroz1 بهمن ۲۶, ۱۳۹۲ ۰
نوجوان بحرینی در آستانه شهادت + عکس

دانش روز: نیروهای امنیتی رژیم آل‌ خلیفه با حمله به اهالی منطقه سنابس و شلیک به سمت آنها موجب زخمی شدن یک نوجوان ۱۷ ساله شدند

به گزارش دانش روز،

 در حالی‌که تنها ساعاتی از روز ۱۴ فوریه ۲۰۱۴، مصادف با چهارمین سالروز آغاز انقلاب مردمی بحرین در ۱۴ فوریه ۲۰۱۱ می‌گذرد، خبرهایی مبنی بر حمله نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه به معترضین بحرینی در منطقه سنابس منتشر شده است.

براساس این گزارش، نیروهای امنیتی رژیم آل‌خلیفه با حمله به اهالی این منطقه و شلیک به سمت آنها موجب زخمی شدن یکی از جوانان این منطقه به نام «مهدی القفاص» ۱۷ ساله شده‌اند.

وضعیت مهدی القفاص وخیم گزارش شده و این بیم وجود دارد که به خاطر وخامت حال وی به شهادت برسد.

وی پس از اصابت با گلوله نیروهای امنیتی به بیمارستان السلیمانیه منتقل شد و هم اکنون پدر و مادر وی از ورود به بیمارستان منع شده‌اند.

شاهدان عینی در این خصوص تاکید می‌کنند که نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه از مسافت نزدیک که به چند متر بیشتر نمی‌رسید، «مهدی القفاص» را به عمد هدف قرار دادند، به گونه‌ای موجب بر زمین افتادن آنی وی شد.

این شاهدان می‌گویند که «مهدی القفاص» از ناحیه شکم و سینه هدف قرار گرفته شده و پس از بر زمین افتادن اگرچه دوستان وی تلاش بسیاری کردند که او را از صحنه خارج کنند، اما نیروهای امنیتی آل خلیفه وی را دوره کرده و با خود به بیمارستان السلیمانیه منتقل کردند.

منبع: ابنا

شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۴
کد خبر : 93706
بازدیدها: 175

پاسخی بگذارید »