شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اقدام ارزشمند یک استاد دانشگاه:

نمره ۲۰ هدیه ویژه برای دانشجویان تازه عروس و داماد

danesheroz1 بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
نمره ۲۰ هدیه ویژه برای دانشجویان تازه عروس و داماد

دانش روز: یکی از اساتید دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر لرستان در اقدامی ارزشمند برای دانشجویانی که در طول ترم ازدواج کرده اند، نمره ۲۰ را برای درس دانش خانواده، منظور کرد

به گزارش دانش روز، حسن رضا کیانی که از چهره های برجسته استان در حوزه فرهنگی و مذهبی است، اکنون سرپرست دانشگاه علمی کاربردی جمعیت هلال احمر لرستان است که برای تشویق دانشجویان به امر مقدس ازدواج و هم چنین افزایش فرزند در دانشجویان متاهل دست به این ابتکار جالب زده است.

وی مهم ترین هدف خود را از انجام این کار، حمایت از منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص حفظ بنیاد خانواده و همچنین افزایش فرزند در بین خانواده های ایرانی، عنوان کرد و گفت: وظیفه خود دانستم با انجام چنین روشی دانشجویانم را برای ازدواج تشویق کنم.

حسن رضا کیانی|سفیر افلاک

کیانی با اشاره به این که در ابتدای ترم به دانشجویانم گفته بودم اگر ازدواج کنند یا متاهلینی که بچه دار شوند، دیگر حتی نیاز نیست سر جلسه امتحان حضور داشته باشند، افزود: برخی دانشجویان نیز از این ایده استقبال کردند و هفت نفر از ۲ کلاسی که با آن ها درس دانش خانواده را داشتم، در طول ترم جاری ازدواج کردند و ما هم در فصل امتحانات برای آنان نمره ۲۰ را منظور کردیم. حتی دانشجویان مردی که همسرشان بچه دار می شود شامل این طرح می شوند.

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر لرستان، ابراز داشت: در کنار نمرات ۲۰، هدیه های مادی و معنوی از طرف دانشگاه ما و خیرین نیز به دانشجویان اهدا می شود.

ازدواج

حسن رضا کیانی در پایان اظهار داشت: جامعه ما سرشار از افرادی است که می توانند در حیطه کاری خودشان، امر ازدواج و فرزند آوری خانواده های ایرانی را ترویج دهند که این انتظار از آنان می رود در حیطه کاری خودشان به فرموده رهبر معظم انقلاب عمل کنند.

منبع: سفیر افلاک

یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۹
کد خبر : 91210
بازدیدها: 295

پاسخی بگذارید »