جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کشتی فرنگی

نمایندگان ایران در دور نخست شکست خوردند

danesheroz1 خرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
نمایندگان ایران در دور نخست شکست خوردند

دانش روز: رقابت‌ های کشتی فرنگی اوزان ۵۰ و ۱۲۰ کیلوگرم قهرمانی جوانان آسیا در حالی از امروز در شهر پوکت تایلند آغاز شد که هر دو نماینده ایران در نخستین دیدار خود با شکست مواجه شدند

دانش روز: رقابت‌ های کشتی فرنگی اوزان ۵۰ و ۱۲۰ کیلوگرم قهرمانی جوانان آسیا در حالی از امروز در شهر پوکت تایلند آغاز شد که هر دو نماینده ایران در نخستین دیدار خود با شکست مواجه شدند.
رضا خدری در وزن ۵۰ کیلوگرم در نخستین دیدار خود در برابر دولت داری بایف از قزاقستان قرار گرفت و در حالیکه با نتیجه ۳ بر صفر از حریف خود پیش بود، نتیجه را واگذارکرد. بدین ترتیب نماینده ایران باید منتظر ادامه مبارزات کشتی گیر قزاق باشد تا در صورت حضور وی در دیدار فینال، شانس کسب مدال برنز را داشته باشند. محمد مدرسی در وزن ۱۲۰ کیلوگرم نیز که در دور اول استراحت داشت، در دور دوم در حالی که از مین سئوک کیم از کره جنوبی پیش بود با ضربه فنی نتیجه را واگذار کرد و او نیز باید منتظر حضور این فرنگی کار در دیدار فینال باشد تا بتواند برای کسب مدال برنز مبارزه کند. تیم کشتی فرنگی ایران که روز گذشته صاحب ۲ مدال طلا، یک مدال نقره و دو مدال برنز شده بود، برای کسب مقام قهرمانی رقابت نزدیکی با تیمهای قزاقستان و قرقیزستان دارد.
منبع:مهر

 

جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۷
کد خبر : 26837
بازدیدها: 217

پاسخی بگذارید »