یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نمایش فیلم‌ های نوستالوژیک در طرح “اذان تا اذان”

danesheroz1 تیر ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
نمایش فیلم‌ های نوستالوژیک در طرح “اذان تا اذان”

دانش روز: سخنگوی شورای صنفی نمایش، از روی پرده رفتن فیلم‌هایی که مردم با آنها خاطره دارند در طرح “اذان تا اذان” ماه رمضان امسال خبر داد

به گزارش دانش روز، حبیب کاووش، سخنگوی شورای صنفی نمایش  با بیان این مطلب که در طرح “اذان تا اذان” فیلم‌های نوستالوژیک هم به نمایش در خواهد آمد، گفت: در رمضان امسال و در طرح “اذان تا اذان” در تلاش هستیم تا علاوه بر نمایش فیلم‌های روز سینمای ایران، فیلم هایی که مخاطبان سینما با آن خاطره دارند هم به نمایش در آید.

وی توضیح داد: از جمله این فیلم‌ها می توان به “رسوایی” به کارگردانی مسعود ده نمکی، “تهران ۱۵۰۰” به کارگردانی بهرام عظیمی و “ورود آقایان ممنوع” به کارگردانی رامبد جوان اشاره کرد. البته به زودی لیست اسامی فیلم‌هایی که قرار است در این دوره به نمایش درآید، به زودی مشخص خواهد شد.

کاوش همچنین تاکید کرد که زمان و سینماهای نمایش‌دهنده این فیلم‌ها در جلسه روز دوشنبه شورای صنفی نمایش قطعی خواهد شد.

طی پنج سال گذشته طرح “اذان تا اذان” در سینماهای تهران اجرا می شود. در این طرح تعدادی از فیلم‌های سینمایی بعد از اذان مغرب در سینماهای تهران به نمایش درآمده و تا اذان صبح ادامه دارد. در این دوره از طرح “اذان تا اذان” علاوه بر نمایش فیلم های نوستالوژیک، قیمت بلیت سینماها نیز نیم بها می شود.

شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۶
کد خبر : 37079
بازدیدها: 203

پاسخی بگذارید »