سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در شبکه سوم صورت گرفت:

نمایش فیلمی که در امریکا برای زیر۱۷ سال ممنوع است، در رسانه ملی!

danesheroz دی ۱۰, ۱۳۹۱ ۰

«بن افلک» در سینمای آمریکا چهره سرشناسی نیست، یک بازیگر است مثل خیلی های دیگر که تعداد زیادی فیلم بازی کرده است.  “بن افلک” در سینمای آمریکا چهره سرشناسی نیست، یک بازیگر است مثل خیلی های دیگر که تعداد زیادی فیلم بازی کرده و مثل بعضی بازیگران دیگر در مقطعی به سرش زده که بیاید [&hellip

«بن افلک» در سینمای آمریکا چهره سرشناسی نیست، یک بازیگر است مثل خیلی های دیگر که تعداد زیادی فیلم بازی کرده است.

 “بن افلک” در سینمای آمریکا چهره سرشناسی نیست، یک بازیگر است مثل خیلی های دیگر که تعداد زیادی فیلم بازی کرده و مثل بعضی بازیگران دیگر در مقطعی به سرش زده که بیاید و کارگردان شود و اگر بخواهیم ملاک شناخت تفکرات او را فیلم هایی که ساخته در نظر بگیریم، تا امروز سه فیلم ساخته: «برو پسر برو» اولین فیلم بن افلک بود که در سال ۲۰۰۷ و در ژانر جنایی ساخته شد و گرچه نمی توان نام یک شکست تجاری را روی آن گذاشت، اما مطمئناً یک فیلم موفق هم نبود و به زور توانست دخل و خرج فیلم را با هم جور کند. در کسب نظر مثبت منتقدان هم این فیلم موفق عمل نکرد و امتیاز ۷.۸ را از سایت مشهور imdb گرفت.

بن افلک بعداً به سراغ فیلم شهر (The town) رفت که امتیاز کمتری نسبت به فیلم قبلی داشت (۷.۶) و از روی رمانی با نام شاهزاده دزدان نوشته چاک هوگان ساخته شده بود. فیلم شهر به عنوان یک اکشن تعقیب و گریز، مورد توجه عامه قرار گرفت.

بن افلک در ادامه روند اکشن سازی خود این بار سراغ یک داستان قدیمی رفت و قصه فرار شش جاسوس آمریکایی سفارت آمریکا را در ابتدای انقلاب اسلامی ایران، محور فیلم جدیدش قرار داد. به نقل از آوینی فیلم، این فیلم هم قرار بود ادامه ای بر فیلم های قبلی و یک اکشن تعقیب و گریز باشد، اما حساسیت موضوع ایران در مسئله هسته ای، و اصرار آمریکا در نشان دادن چهره ای خشن از مبارزان انقلابی، ناگهان شاهین خوشبختی را روی شانه های آقای کارگردان نشاند تا وی این روزها خوشحال تر از هر زمان دیگری به فکر جایزه اسکار بیفتد.

جالب اینجاست که در آستانه اسکار و در زمانی که هالیوودی ها اصرار دارند القا کنند بن افلک و فیلمش اتفاقات مهمی در سینمای جهان هستند، رسانه ملی ما با کلی آب و تاب، فیلم شهر را نمایش می دهد و صدها سایت اینترنتی و ده ها مجله و روزنامه و نشریه به تعریف و تمجید از کارگردان این فیلم می پردازند که بله این آقای کارگردان فیلم امسالش کاندیدای اسکار است!

همه این ها در حالی است که فیلم شهر با درجه نمایشی R به نمایش در آمده است که به معنای فیلم بزرگسالانه است و در خود آمریکا تماشای این فیلم برای افراد زیر ۱۷ سال بدون حضور والدین ممنوع است. حال چرا شبکه سوم سیما این برای پخش این فیلم حتی یک علامت +۱۲ هم نگذاشته، جای سوال است.

یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۷
کد خبر : 2248
بازدیدها: 427

پاسخی بگذارید »