پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حس مسئولیت پذیری

نمایش حس مسئولیت پذیری مردم

danesheroz1 خرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
نمایش حس مسئولیت پذیری مردم

دانش روز: مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز گفت: امروز مردم با حس مسئولیت پذیری خاصی پای صندوق های رای آمدند و صف های طویل شعب امروز این مسئولیت پذیری را به زیبایی هر چه تمام به نمایش گذاشت

دانش روز: مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز گفت: امروز مردم با حس مسئولیت پذیری خاصی پای صندوق های رای آمدند و صف های طویل شعب امروز این مسئولیت پذیری را به زیبایی هر چه تمام به نمایش گذاشت.

حجت الاسلام سیدعباس مسعودی  در خصوص فضای انتخاباتی حاکم بر استان البرز اظهار داشت: طی بازدیدهایی که از شعب اخذ رای نقاط مختلف استان البرز داشتیم، مردم از آغازین ساعات شروع رای گیری در شعب اخذ رای حاضر شده و شور و نشاطی وصف ناپذیر بر فضای استان حاکم شده است. وی افزود: شور و نشاط انتخاباتی در همه دوره های برگزاری انتخابات به چشم می آمد اما این بار مردم با مسئولیت پذیری بیشتری پای صندوق های رای حاضر شدند و در این دوره از انتخابات شاهد شور و شعور انتخاباتی در کنار هم هستیم. وی تاکید کرد: بصیرت افزایی مردم در عرصه انتخابات بی شک نقشی مهم در انتخابی موثر و سرنوشت ساز برای کشور خواهد داشت و بی شک مردم با انتخاب اگاهانه و هم جهت با معیارهای اسلامی و اخلاقی و در وهله بعد شایسته سالاری فردی را در منسب بالاترین مقام اجرایی کشور خواهند نشاند که مدیر، مدبر، متعهد، متخصص و ولایت مدار باشد. حجت الاسلام مسعودی گفت: امید می رود افزایش تعداد اعضای شورا و آگاهی و شناخت بیشتر مردم از جایگاه شورا و وظایف اعضای آن فصلی جدید را در تاریخ شورا شکوفا کند و به دنبال آن شاهد رشد، ابادانی و توسعه روز افزون شهرمان باشیم. مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز تصریح کرد: مردم با حضور گسترده خود حماسه سیاسی را در گام اول محقق کردند انشالله انتخاب شایسته و آگاهانه آنان نتیجه ای موافق با صلاح و مصلحت نظام را رقم زند.

منبع:مهر

جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۲
کد خبر : 26949
بازدیدها: 308

پاسخی بگذارید »