دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نمایش بزرگ واقعه غدیر از شبکه‌های سیما پخش می‌شود

danesheroz1 آبان ۱, ۱۳۹۲ ۰
نمایش بزرگ واقعه غدیر از شبکه‌های سیما پخش می‌شود

دانش روز: ‌مسئول دبیر خانه ستاد بازسازی واقعه غدیر با بیان اینکه هدف از برگزاری این نمایش به تصویر کشیدن صحیح، با جزئیات این واقعه است، گفت: ما به موفقیت اجرای نمایش نواحی، ایمان داریم

به گزارش دانش روز، «صمد قاسمی»، ‌مسئول دبیر خانه ستاد بازسازی واقعه غدیر با اشاره به اهمیت واقعه غدیر برای شیعیان گفت: پیامبر اسلام (ص) تاکید بسیار زیادی به واقعه غدیر داشتند و می فرموند که خداوند در این روز انتصاب حضرت علی (ع) را برای امامت و ولایت از من خواستند.دراین روز خداوند بحث امامت و ولایت را تکمیل کردند ،یعنی کامل شدن دین ما در گرو این واقعه بود.پس رسالت ما این است که مردم را در خصوص این واقعه مهم آگاه کنیم. آنها را از ضلالت و گمراهی بیرون بیاوریم.

وی در ادامه به اقدامات انجام شده توسط دبیرخانه ستاد اشاره کرد و افزود: یکی از مهم ترین اقدامات ما این بوده است که اجرای نمایش تمامی استان ها را به صورت یک پارچه دربیاوریم. تهیه فیلم نامه، توضیحات کامل در خصوص طراحی فضا وحتی صدا گذاری برنامه برای همه نمایش ها از قبل آماده شده و قرار است به صورت یکسان باشد. این دستورالعمل توسط معاونت های فرهنگی به کلیه استان ها و نواحی ابلاغ شده است.چون این واقعه یکی از وقایع تاریخی مهم ما شیعیان است و از طریق رسانه های دیداری و مجازی پخش خواهد ،کیفیت و محتوای آن برای ما بسیار با اهمیت است.درجهان اسلام ، کشور ما برای اولین بار این اقدام را انجام داده است.

قاسمی با اشاره به نحوه اطلاع رسانی به مخاطبین گفت: این نمایش قرار است از شبکه های سیما به صورت زنده پخش شود.قبل از آن تیزرهای تبلیغاتی و زیرنویس مردم را از اجرای نمایش و مکان های برگزاری آگاه می کنند.تیزرهای صوتی هم آماده شده که قرار است از طریق رادیو به شنوندگان آگاهی دهد.خدارشکر تابه امروز همه اقدامات به خوبی انجام شده است.ما به توانمندی گروه های اجرای نمایش در نواحی ایمان داریم و مطمئن هستیم با اجرای برنامه های خوب در سالهای گذشته و اطلاع رسانی های گسترده ، امسال به تعداد مخاطبین اضافه خواهد شد.

منبع:دانا

چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۴
کد خبر : 68854
بازدیدها: 174

پاسخی بگذارید »