شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

از 30 فروردین جاری

نمایشگاه کتاب ” از حبیب تا حبیب ” در مصلای کرج برپا می شود

danesheroz فروردین ۲۳, ۱۳۹۲ ۰
نمایشگاه کتاب ” از حبیب تا حبیب ” در مصلای کرج برپا می شود

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز از برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب بنام نمایشگاه ” از حبیب تا حبیب ” در مصلای بزرگ کرج خبر داد

حجت السلام نورالله حسینی متولی در گفتگو با خبرنگار مهراظهار داشت: ستاد بازسازی عتبات عالیات  استان البرز با مشارکت انتشارات عطش، نمایشگاه بزرگ کتاب با نام “از حبیب تا حبیب” را در مصلی کرج برگزار خواهد کرد.

وی ادامه داد: این نمایشگاه از ۳۰ فروردین جاری به مدت یک ماه از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب  در مصلای بزرگ کرج و در جوار کارگاه ساخت ضریح حبیب بن مظاهر دایر خواهد بود.

حسینی گفت: در این نمایشگاه کتابهای مذهبی، تاریخی، روان شناسی، ادبیات، کودکان و …  عرضه خواهد شد و بیشتر کتب عرضه شده جدید و از انتشارات سال۹۱ می باشند.

حسینی متولی با اشاره به اینکه نمایشگاه از حبیب تا حبیب در راستای ترویج فرهنگ غنی اسلامی و افزایش سرانه کتابخوانی که از موکدات و خواسته های رهبر معظم انقلاب اسلامی می باشد برگزارخواهد شد،  اظهار داشت: :طبق توافقات به عمل آمده ، کلیه کتابها با تخفیف ۵۰ درصدی به فروش خواهد رسید.

حسینی متولی در ادامه از مسئولان استانی و شهرستانی تقاضا کرد تا در امر اطلاع رسانی این رویداد فرهنگی این ستاد را یاری کنند  تا گامی دیگر در مشارکت در بازسازی عتبات برداشته شود.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز در پایان گفت: نامگذاری این نمایشگاه به دلیل هم جواری نمایشگاه با ضریح حبیب بن مظاهر سردار بزرگ عاشورا “حبیب تا حبیب” نام گرفته است.

جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۲
کد خبر : 11397
بازدیدها: 283

پاسخی بگذارید »