سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نمایشگاه کاریکاتور در روز جهانی قدس در کرج

danesheroz1 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
نمایشگاه کاریکاتور در روز جهانی قدس در کرج

دانش روز: مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از برگزاری نمایشگاه کاریکاتور در روز جهانی قدس در شهرستان کرج خبر داد

به گزارش دانش روز، وی افزود: در همین راستا امروز روز جمعه و همزمان با برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس، اداره ارشاد استان البرز چندین برنامه فرهنگی و هنری برگزار خواهد کرد.

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ادامه داد: یکی از این برنامه‌ها برگزاری نمایشگاه کاریکاتور در طول مسیر راهپیمایی در مرکز استان البرز است.

ابراهیمی گفت: در این برنامه با فراهم‌سازی شرایط لازم از مردم کرج دعوت می‌شود تا کاریکاتورهای خود را با موضوع جنایات رژیم اشغالگر قدس و حامیان غربی آنها طراحی کرده و این کاریکاتورها همان موقع در نمایشگاهی ویژه به نمایش عمومی گذاشته خواهد شد.

* برگزار مسابقه عکاسی با موضوع فلسطین در البرز

وی افزود: همچنین اداره ارشاد استان البرز از عموم عکاسان، دانشجویان و هنرآموزان رشته عکاسی و علاقه‌مندان به این رشته دعوت کرده است تا از حضور گسترده و حماسی مردم استان البرز در راهپیمایی روز قدس عکاسی کنند.

مدیر اداره ارشاد البرز اظهار داشت: عکس‌هایی که در این برنامه ثبت می‌شود، در آینده نزدیک در یک نمایشگاه به نمایش عمومی گذاشته می‌شود.

ابراهیمی در پایان گفت: برنامه‌های فرهنگی و هنری دیگری نیز در حاشیه برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در استان البرز برگزار خواهد شد و امیدواریم این برنامه‌ها که محوریت اصلی آنها فرهنگی و هنری است بتواند در رساندن پیام مظلومیت مردم فلسطین موثر باشد.

منبع:فارس

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۰
کد خبر : 45399
بازدیدها: 171

پاسخی بگذارید »