شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نمایشگاه چاپ در کرج گشایش یافت

danesheroz1 شهریور ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
نمایشگاه چاپ در کرج گشایش یافت

دانش روز: نمایشگاه و کارگاه آموزشی چاپ به همت مرکز آموزش عالی علمی – کاربردی جهاد دانشگاهی کرج روز جمعه در پارک هامون مهرشهر کرج گشایش یافت

 به گزارش دانش روز،  رییس مرکز آموزش علمی کاربردی البرز گفت: این نمایشگاه مربوط به جشنواره هنری ایده بوده که با همکاری اساتید و هنرمندان برجسته استان و سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج در سه بخش عکاسی،چاپ و نقاشی دایر شده است.

ˈحسین آبینˈ، آشنایی و ارتقا نگاه عموم مردم به هنر را از اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد و افزود: بعد از برگزاری موفقیت آمیز بخش ˈعکاسیˈ این جشنواره، آثار ارائه شده در زمینه چاپ سیلک و اجناسی مانند پوشاک و تابلوهای تزیینی استفاده خواهد شد.

وی اضافه کرد: در حاشیه نمایشگاه کارگاه های آموزشـــی ˈکنیکهای چاپˈوˈچاپ سیلکˈ توسط اساتید برجسته این مرکز از جمله حجت اله بستانی و سیما کلانتر در حال برگزاری است.

وی خاطرنشان کرد: بخش ˈچاپˈ این جشنواره همانند بخش «عکاسی» برای اولین بار در خارج از مرکز دانشگاهی با همکاری دانشجویان این مرکز از جمله فرزانه فلاحتی، فرشته حاج اسفندیاری و تعدادی از دانشجویان دیگر برگزار شده است

وی ادامه داد: مرکز آموزش علمی – کاربردی جهاد دانشگاهی کرج، آمادگی دارد که این دوره ها را در سطح استان به صورت آزاد و رایگان برگزار کند.

این نمایشگاه به مدت یک هفته دایر است

منبع:ایرنا

جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۲
کد خبر : 57868
بازدیدها: 197

پاسخی بگذارید »