جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

به همت جهاد دانشگاهی واحد استان البرز:

نمایشگاه نقاشی در کرج دایر شد

danesheroz1 شهریور ۲۳, ۱۳۹۲ ۰
نمایشگاه نقاشی در کرج دایر شد

دانش روز: نمایشگاه نقاشی به همت مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج روزگذشته در پارک شهید چمران کرج دایر شد

به گزارش دانش روز، حسین آبین، سرپرست مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج گفت: نمایشگاه «نقاشی» بخش سوم جشنواره هنری «ایده و مردم» است که با همکاری اساتید و هنرمندان برجسته استان و سازمان پارکها و فضای سبز و شهرداری کرج در پارک شهید چمران کرج دایر شد.

وی آشنایی و ارتقاء نگاه عموم مردم به هنر را از اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد و افزود: بعد از برگزاری موفقیت آمیز بخش «عکاسی» و «چاپ» این جشنواره، آثار ارائه شده در زمینه «نقاشی» به نمایش گذاشته شد.

آبین یادآورشد: این نمایشگاه با آثار ۲۵ تن از فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته نقاشی مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج برگزار شد.

وی به برگزاری برنامه‌های جانبی این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: در این نمایشگاه ورک شاب ویژه‌ی کودکان با موضوع «بازی و کودک» برگزار شد که مرکز نشر لوازم التحریر «فرهنگ» با در اختیار گذاشتن وسایل نقاشی از جمله رنگ، مقوا و وسایل نقاشی به کودکان علاقمند، کودکان بازی مورد علاقه خود را با راهنمایی دانشجویان این مرکز به تصویر کشیدند.

سرپرست مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج ایجاد فضای مناسب برای نقاشی آزاد کودکان را در رشد خلاقیت آنان مؤثر دانست و ابراز داشت: کارهای هنری ارائه شده توسط کودکان در اختتامیه نمایشگاه به همراه آثارهای مربوط به سه بخش «نقاشی»،  «چاپ» و «عکاسی» به نمایش گذاشته خواهد شد.

آبین در پایان خاطرنشان کرد: جشنواره هنری «ایده و مردم» هفته بعد با موضوع نقاشی پایان خواهد یافت و اختتامیه نیز در پنجم مهرماه برگزار خواهد شد.

منبع:پانا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۷
کد خبر : 60058
بازدیدها: 330

پاسخی بگذارید »