چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نمایشگاه مهر سما در استان البرز برگزار می شود

danesheroz1 شهریور ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
نمایشگاه مهر سما در استان البرز برگزار می شود

دانش روز: معاون فرهنگی حوزه هنری البرز از برگزاری نمایشگاه مهر سماˈ و توزیع دفاتر و لوازم التحریر متناسب با فرهنگ ایرانی در سطح این استان خبر داد

 به گزارش دانش روز،  اسماعیل آجرلو گفت: این نمایشگاه با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی در میان نسل جوان و نوجوان استان برپا می شود.

وی خاطرنشان کرد: متأسفانه هرساله همزمان با آغاز سال تحصیلی شاهد استفاده خانواده ها از لوازم التحریری با طرح ها و اشکال غربی هستیم که آثار مثبتی ندارد.

وی نبود دفاتر و لوازم التحریر مناسب در این زمینه را از عوامل اصلی این آسیب برشمرد و اضافه کرد: تولید لوازم التحریر متناسب با فرهنگ ایرانی کار بسیار ارزشمندی است که می تواند به رشد خود باوری میان کودکان و نوجوان ایران اسلامی منجر شود.

آجرلو با اشاره به استقبال عمومی مخاطبین به شخصیت های مورد استفاده در این دفاتر از جمله انیمیشن جذاب شکرستان و دفاتر روشنا اظهار امیدواری کرد: با توجه به قیمت مناسب و کیفیت بالا این محصولات، خانواده های البرزی استفاده از این محصولات بومی را جایگزین گزینه های مشابه غربی با مضامین غیراخلاقی کنند.

گفتنی است در حاشیه این نمایشگاه نشست خبری ریاست حوزه هنری استان البرز با اصحاب رسانه در خصوص این طرح و موضوع تشریح برنامه های آتی حوزه هنری البرز برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه روز سه شنبه ۱۲ شهریور ماه برگزار می شود.

منبع:مهر

دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۷
کد خبر : 56458
بازدیدها: 209

پاسخی بگذارید »