چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نمایشگاه شرح صبر در استان البرز گشایش یافت

danesheroz1 آبان ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
نمایشگاه شرح صبر در استان البرز گشایش یافت

دانش روز: همزمان با فرارسیدن ماه محرم الحرام، نمایشگاه روایی ˈشرح صبرˈ در کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی (ع) واقع در منطقه دهقان ویلای اول شهر کرج گشایش یافت

   به گزارش دانش روز، آثار این اثر این نمایشگاه توسط اعضای کانون فرهنگی هنری مسجد امام حسن مجتبی(ع) کرج خلق شده است.

این نمایشگاه در زمینی به مساحت حدود ۲۰۰ متر مربع ارایه شده است .

تیم ۱۵ نفره اعضای این کانون مصائب حضرت زینب (س )را با نگاه روایی و تاریخی از زمان کودکی، شهادت امام حسن مجتبی(ع) تا صحنه عاشورا به صورت نمایشگاه در اختیار عموم قرار داده اند.

مدیر کانون فرهنگی هنری مسجد امام حسن مجتبی(ع) به خبرنگار ایرنا گفت: این نمایشگاه با همت و تلاش اعضای کانون مسجد حضرت امام حسن(ع) در شکل روایی و تاریخی طرح ریزی شده و طراح این نمایشگاه خانم دارابیان بودند که با همراهی ۱۵ نفر از اعضای کانون این نمایشگاه را به مناسبت ماه محرم راه اندازی کردند.

ˈمرتضی حسین زادهˈ با اشاره به اهمیت تبیین واقعه عاشورا برای نسل نوجوان و جوان جامعه اظهار کرد: تبیین زندگینامه ائمه اطهار (ع ) در قالب هنر می تواند اثرگذارباشد.

ویبیان کرد: کانون امام حسن(ع) در دهه اول محرم هر ساله از قاریان ممتاز و برجسته کشوری بعد از نماز مغرب و عشاء دعوت می کند.

گفتنی است نمایشگاه ˈشرح صبرˈ از ساعت ۱۱ الی ۱۳ و عصرها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ واقع در مسجد امام حسن(ع) در دهقان ویلای اول کرج آماده بازدید عموم است.

منبع:ایرنا

چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۷
کد خبر : 72481
بازدیدها: 177

پاسخی بگذارید »