چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

نمایشگاه جابر بن حیان در ناحیه ۳ کرج افتتاح شد

danesheroz1 اسفند ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
نمایشگاه جابر بن حیان در ناحیه ۳ کرج افتتاح شد

دانش روز: صبح امروز نمایشگاه جابر بن حیان در کرج با حضور معاون آموزش ابتدایی اداره آموزش و پرورش کل استان البرز، مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۳ کرج، مدیران و دانش آموزان مجری طرح در آموزشگاه شهید کشاوری افتتاح شد

به گزارش دانش روز، در این جشنواره دانش آموزان از مدارس مختلف و در مقطع ابتدایی حضور داشتند و در مجموع ۳۷۰ طرح از مدارس ناحیه ۳ کرج ارائه شد.

666666666

 معاون آموزش ابتدایی اداره آموزش و پرورش کل استان البرز در گفتگو با خبرنگار دانش روز گفت: ۳۷۰ طرح از مدارس ناحیه ۳ کرج در این جشواره حضور دارند و با بررسی سهمیه مناطق طرح های برتر انتخاب خواهد شد.

666666

سیده زهره حسینی افزود: هدف از برگزاری این جشنواره این است که  دانش آموزان خود خالق طرح باشند و طرح هایی که با کمک معلمین و اولیا توسط دانش آموزان ارائه شود انتخاب نخواهد شد زیرا این جشنواره به منظور یافتن استعدادهای برتر در سطح ابتدایی بوده و با این رویکرد ایجاد شده است.

وی با اشاره به اینکه بهتر است اولیای مدرسه و خانواده دانش آموز به عنوان راهنما باشند گفت: در جشنواره مذکور به کار خوب نمره نخواهیم داد بلکه افکار خوب نمره خواهند گرفت.

حسینی در رابطه با اهدافی که برای جشنواره های بعدی در نظر گرفته شده است افزود: در فروردین ۹۳ و اوایل اردیبهشت ماه جشنواره استانی طرح جابر برگزار خواهد شد و طرح های برتر به جشنواره کشوری که در تابستان ۹۳ برگزار می شود راه می یابند.

دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۱
کد خبر : 96336
بازدیدها: 584

پاسخی بگذارید »