پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

به مناسبت هفته تعاون:

نمایشگاه تعاون، کارآفرینی و مشاغل خانگی در البرز

danesheroz1 مرداد ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
نمایشگاه تعاون، کارآفرینی و مشاغل خانگی در البرز

دانش روز: مدیرعامل بنیاد توسعه و تعاون کارآفرینی زنان استان البرز از برگزاری نمایشگاه تعاون، کارآفرینی و مشاغل خانگی کاملا رایگان در استان البرز خبر داد

به گزارش دانش روز، فرشته محمودی اظهار داشت: هدف از برگزاری این نمایشگاه با ایجاد رفاه حال اعضا بنیاد است که بعد از مذاکره با اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی معاونت تعاون مقرر شد تا پایان شهریور ماه نمایشگاهی در قالب کارآفرینی و تعاون به مناسبت هفته تعاون برای ارائه محصولات تعاونگران و دیگر اعضا بنیاد برگزار شود.

وی افزود: در برگزاری این نمایشگاه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کرج حمایت و کمک شایانی به بنیاد توسعه و تعاون کارآفرینی زنان شاغل داشته است.

این مسئول ضمن اشاره به اعلام آمادگی همکاری اداره کل کانون پرورشی کودکان و نوجوانان در اجرای این نمایشگاه اذعان داشت:  تعاونی فراگیر ملی مشاغل خانگی استان البرز که در شرف تاسیس است نیز در این خصوص همکاری بسیار داشته است که قابل تقدیر و تشکر است.

محمودی بیان کرد: در جهت هر چه بهتر برگزار کردن این نمایشگاه که به منظور نشان دادن توانائی زنان و جوانان تلاشگر استان البرز است از تمام دستگاه های دولتی درخواست همکاری نموده و خواهشمند است در ارائه برنامه های بهتر این نمایشگاه بنیاد توسعه تعاون را یاری دهند.

مدیر عامل بنیاد توسعه و تعاون کارآفرینی زنان استان البرز بادآور شد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تمامی تعاونگران گ اعلام نموده است تا برای ارائه محصولات خود در این مجموعه شرکت نمایند.

محمودی بیان کرد: بنیاد توسعه تعاون و کارآفرینی زنان استان البرز مکان مورد نظر را برای عموم تا پایان شهریور ماه به صورت رایگان در اختیار قرار می دهد.

مدیر عامل بنیاد توسعه تعاون و کارآفرینی زنان استان البرز تصریح کرد:  یکی از سازمانهایی که تا کنون همکاری بسیاری در مورد آموزش و رسیدن به اشتغال پایدار با بنیاد همکاری نموده سازمان فنی و حرفه ای استان البرز بوده است که و در مورد برگزاری نمایشگاه این سازمان نهایت تلاش و همکاری را داشته است.

آدرس نمایشگاه  محمدشهر ، سه راه ولد آباد، خیابان امیرکبیر ، مجتمع تجاری امیرکبیر است.

منبع:مهر

دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۶
کد خبر : 51985
بازدیدها: 448

پاسخی بگذارید »