شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رییس دفتر مقام معظم رهبری:

نماز جمعه از برکات نظام اسلامی است

danesheroz1 مهر ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
نماز جمعه از برکات نظام اسلامی است

دانش روز: رییس دفتر مقام معظم رهبری گفت: احیای نماز جمعه و حضور پرشور مردم در این فریضه دینی از برکات نظام اسلامی است که اکنون ما در سراسر کشور شاهد آن هستیم

 به گزارش دانش روز، حجت الاسلام ˈ محمدمحمدی گلپایگانی ˈ روز جمعه در آیین معارفه نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه جدید کرج افزود: تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران با آداب ،احکام و آثار این فریضه مهم دینی آشنا نبودند .

وی ادامه داد: با توجه با آثار ارزشمند نماز جمعه در جامعه ، لازم است از این سرمایه عظیم به خوبی حفظ و حراست شود.

گلپایگانی گفت: یکی از افتخارات مهم مردم ولایتمدار کرج علاوه بر تقدیم شهدای بسیار ، ˈشهید فهمیدهˈ است که شهادتش خواب و خوراک را بر دشمنان اسلام حرام کرد.

وی اظهار کرد: یکی از ویژگیهای مهم امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری اعتماد به خدا و جوانانی است که پشتوانه قوی برای انقلاب اسلامی خواهند بود.

وی گفت: مقامات اجرایی و قضایی باید مراقب باشند که دین مردم آسیب نبیند درحالی که باید به دنیای مردم نیز رسیدگی کرد.

رییس دفتر مقام معظم رهبری افزود: دولت جدید مورد تایید مقام معظم رهبری است و تقویت این دولت نیز در فرمایشات ایشان مورد توجه قرار گرفته است .

وی تاکید کرد: انتقاد نباید از تربیون عمومی باشد و این نکته را باید در نظر گرفت روحانیت امین مردم هستند چرا که لباس ˈ رییس جمهوری ˈ در پیروزی ایشان موثر بود.

گلپایگانی ادامه داد: با توجه به فعالیت گسترده علمای وهابی که هدایت پذیر نیز نیستند و درگمراهی مردم نقش دارند، لازم است مراقبت کافی به خرج داد چرا که راه ما در نظام اسلامی راه معمولی نیست .

در این آیین حکم مقام معظم رهبری در انتصاب حجت الاسلام ˈ سید محمد مهدی حسینی همدانی ˈ به عنوان نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه جدید کرج توسط حجت الاسلام گلپایگانی قرائت شد.

منبع:ایرنا

جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۸
کد خبر : 64576
بازدیدها: 261

پاسخی بگذارید »