دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نقش موثر شوراهای اسلامی در رفع مشکلات مردم

danesheroz1 شهریور ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
نقش موثر شوراهای اسلامی در رفع مشکلات مردم

دانش روز: سرپرست فرمانداری کرج گفت: شوراهای اسلامی شهر و روستا نقش موثری در رفع مشکلات مردم و تامین نیازهای آنان دارند

  به گزارش دانش روز،  علی اسدیان در آیین تحلیف اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی مشکین دشت فردیس افزود: شوراها نهاد مهم مردمی هستند که باید تمام تلاش خود را برای احقاق حقوق مردم بکارگیرند.

وی اضافه کرد: اعضای شوراهای اسلامی در این فرصت چهارساله باید برای خدمات رسانی بهینه به مردم برنامه های کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت داشته باشند.

اسدیان تاکید کرد: پست و مقام امانتی از سوی مردم نزد مسوولان است که باید به خوبی از آن حراست کرد و از آن برای خدمت و جلب رضایت عمومی بهره برد.

در این مراسم که با حضور شماری از مسوولان استان البرز و شهرستان کرج و فردیس برگزار شد، ۹ عضو چهارمین دوره شورای اسلامی مشکین دشت در برابر قرآن کریم سوگند یاد کردند.

پس از مراسم تحلیف و قرائت سوگندنامه، انتخابات هیئت رئیسه در دستور کار اولین جلسه رسمی شورای این شهر قرار گرفت و سیدخلیل مختاری ،زهرا شیخی گروسی و عبدالله رستمی به ترتیب به عنوان رییس ، نایب رییس و منشی شورای شهر مشکین دشت انتخاب شدند.

یوسفعلی نظاملو ، سید خلیل مختاری، محمدنظاملو ،محمد حسین محمدمیرزا، مهدیا کچلو، عبدالصمد آزادی، علیرضا افشار ،عبداله رستمی و زهرا شیخی گروسی اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی مشکین دشت فردیس هستند.

مشکین دشت فردیس ۶۰ هزار نفر جمعیت دارد که به تازگی بر اساس مصوبه هیئت دولت به بخش ارتقاء پیدا کرد.

منبع:ایرنا

چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۲
کد خبر : 57189
بازدیدها: 340

پاسخی بگذارید »