یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نقش دانش آموزان بسیجی در پیروزی انقلاب و دفاع مقدس

danesheroz1 آبان ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
نقش دانش آموزان بسیجی در پیروزی انقلاب و دفاع مقدس

دانش روز: مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام ، نقش دانش آموزان بسیجی در پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دیگر عرصه های انقلاب را ممتاز و موثر توصیف کرد

 به گزارش دانش روز، یزدانبخش شریفی با تبریک هفته بزرگداشت بسیج دانش آموزی گفت: دانش آموزان  در دوران دفاع مقدس با میدان داری جبهه ها و تقدیم بیش از ۳۶هزار شهید و مفقود الاثر در پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی  وبا حضور فعال در عرصه های سیاسی ، فرهنگی، علمی، اقتصادی و اجتماعی وسازندگی کشور، این نقش برجسته را به بهترین نحوممکن تداوم بخشیدند .

 وی با بیان اینکه پایگاه های مقاومت بسیج دانش آموزی در مدارس از استحکام برخوردار است، افزود: بسیج دانش آموزی یکی از ضروری ترین تشکل های بسیج است که باید به تقویت و توسعه آن توجه خاصی مبذول داشت.

 شریفی خاطر نشان کرد: باید  نقش الگویی شهید فهمیده و سایر شهدای دانش آموز بخوبی برای جامعه دانش آموزی تبیین شود تا شاهد تربیت و شکوفایی افرادی ولایتمدار ،انقلابی، پرهیزکار، شجاع و سلحشور و آینده ساز درجامعه اسلامی باشیم .

 وی بسیج را نمود عینی و عملی دفاع و صیانت از ارزشهای متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی  معرفی و یادآور شد:  دانش آموز بسیجی علاوه برسرآمد بودن در مسایل فرهنگی و دینی، باید در مسایل تخصصی و درسی هم در رتبه ممتاز قرار گیرد .

 مدیر کل آموزش و پرورش استان  در پایان افزود: باید تفکر بسیجی در بین دانش آموزان نهادینه شود ، تا آنان برای رویارویی با دشمنان اسلام و انقلاب آماده شوند.

شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۷
کد خبر : 71330
بازدیدها: 611

پاسخی بگذارید »