پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نقاشی های حیرت آور با مداد شمعی

danesheroz1 مرداد ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
نقاشی های حیرت آور با مداد شمعی

دانش روز: نقاشان همیشه سعی می کنند در یک ابزار خاص تخصص پیدا کنند و دوران حرفه ای خود را با آن بگذرانند. این ابزار می تواند مداد رنگی، ابرنگ یا مداد شمعی باشد. افرادی که وسیله تخصصی خود را درست انتخاب می کنند در طول زندگی حرفه ای پیشرفت های باورنکردنی می کنند

به گزارش دانش روز، بیشتر نقاش ها از مدادرنگی یا آبرنگ برای دوران حرفه ای خود استفاده می کنند و مدادشمعی طرفداران کمی دارد زیرا نمی توان با استفاده از آن نقاشی های واقعی کشید و کار با آن بسیار سخت خواهد بود.

“روبن بلوسو آدورنا” هنرمندی اسپانیایی است که از دوران کودکی علاقه خاصی به مدادشمعی داشته و کار با این وسیله را در دوران حرفه ای نیز ادامه داده است. او کاری کرده تا بسیاری از نقاش ها به اشتباه همیشگی خود در غیر واقعی بودن مداد شمعی پی ببرند زیرا او نقاشی هایی می کشد که شاید هیچکس تفاوت ان ها را با عکس متوجه نشود.

این هنرمند معمولا نقاشی های خود را با مدادشمعی های خاص روی چوب های بزرگ می کشد. نقاشی های او به قدری دقیق و زمان بر هستند که برخی از آن ها برای مدت بیش از ۴ ماه صرف می شود زیرا “روبن” تمامی جزئیات را هنگام کشیدن این نقاشی ها رعایت می کند.

این نقاش تا به حال توانسته جوایز بسیاری از جشنواره های مختلف نقاشی دریافت کند و حتی یکبار نقاشی های او با عکس اشتباه گرفته شدند و او جایزه بهترین عکس یک مسابقه را نیز دریافت کرد. تعدادی از بزرگترین کارشناسان نقاشی دنیا این جوان ۲۷ ساله را نابغه نقاشی قرن ۲۱ می دانند.

 

 

 

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۳
کد خبر : 45025
بازدیدها: 721

پاسخی بگذارید »