شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نقاشی دانش آموز مهابادی جهانی شد

danesheroz1 اسفند ۲۶, ۱۳۹۲ ۰
نقاشی دانش آموز مهابادی جهانی شد

دانش روز: مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مهاباد گفت: دانش آموز مهابادی در پانزدهمین دوره مسابقه بین المللی نقاشیˈ نوا زاگوراˈ در کشور بلغارستان، موفق به دریافت دیپلم افتخار شد

به گزارش دانش روز،ˈشیلر غفورملایی ˈ روز یکشنبه افزود: این دانش آموز موفق که ˈپریا پسواه ایˈ نام دارد و از اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک مهاباد است ،موفق به دریافت دیپلم افتخار شد.

وی اظهار کرد: این دانش آموز در نقاشی خود آیین عروسی در مناطق کردنشین را به تصویر کشیده و از لباس های محلی کردی و آداب و سنن این مناطق بهره گرفته بود .
غفور ملایی اضافه کرد: این مسابقات با حضور دانش آموزانی از ۲۸ کشور جهان و با شرکت بیش از دو هزار و۶۵۰ اثر از کودکان کشورهای مختلف جهان برگزار شد، که از ایران نیز آثار ۶۱ نفر از اعضای کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان های مختلف کشور جواز حضور در این مسابقات پیدا کرده بودند.
وی اظهار داشت: این دانش آموز موفق مهابادی هم اکنون در پایه ششم ابتدایی مدرسه دکترعبدالرحمان شافعی این شهر در حال تحصیل است.
وی یادآور شد: روز گذشتهˈ شنبهˈ نیز در آیینی با حضور اعضا و مسوولان کانون پرورش فکری شماره یک مهاباد از موفقیت این دانش آموز مهابادی تقدیر شد.
منبع: ایرنا
دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۴
کد خبر : 98926
بازدیدها: 250

پاسخی بگذارید »