سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نفس راحت آمریکایی‌ ها با اتمام دولت احمدی‌نژاد

danesheroz1 تیر ۸, ۱۳۹۲ ۰
نفس راحت آمریکایی‌ ها با اتمام دولت احمدی‌نژاد

دانش روز: معاون اول رئیس جمهور با اعلام اینکه امروز آمریکایی ها نفس راحتی می کشند که دولت احمدی نژاد به اتمام رسید گفت: رئیس جمهور ما امروز محبوب ملت ها و مردم در قاره های مختلف دنیا بوده و کسی است که تمام عیار در برابر زیاده خواهی های آمریکا ایستاد

به گزارش دانش روز، محمدرضا رحیمی عصر امروز در مراسم اعلام رسمی گزارش جهانی سرمایه گذاری خارجی کشور در سال ۲۰۱۲ گفت: در روزهای پایانی کار دولت بر خود لازم می دانم از اقدامات وزیر اقتصاد تشکر کنم چرا که وی توانست اجرای هدفمندی رایانه ها را در زمان شدیدترین تحریم ها برنامه ریزی کند و موفقیت های بالایی به دست آورد.

معاون اول رئیس جمهور اظهار داشت: حسینی موفق ترین وزیر اقتصادی و دارایی کشور از ابتدای انقلاب تاکنون بوده است. رشد ۱۴۳ درصدی جذب سرمایه گذاری خارجی در حالی انجام شد که اجرای هدفمندی و در کنار آن تحریم های دردآور را داشتیم.

رحیمی با تاکید بر اینکه رشد سرمایه گذاری خارجی در کشور یک معجزه است افزود: چگونه از کشوری که از هر سو در تحریم قرار دارد رشد سرمایه گذاری خارجی داشته باشد؟ وی اظهار داشت: میزان سرمایه گذاری کشور از ۱.۹ میلیارد دلار در سال ۲۰۰۷ به ۴.۸۷ میلیارد دلار در ۲۰۱۲ افزایش یافته است.

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه اگر کسی بتواند آماری از عملکرد دولت های قبلی بیاورد که از نتایج این دولت بهتر باشد برای آن جایزه تعیین می کند و دولت در نظر دارد بزودی آمارها را در تمام بخش ها اعلام کند ادامه داد: در داخل کوتاه‌ترین دیوار، دیوار دولت بود و هر کسی می رسید به نیت خیر یا شر سیلی بر چهره این دولت می نواخت. هیچ دولتی به اندازه این دولت در داخل و خارج فحش و ناسزا نشنید.

معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد: امروز آمریکایی ها نفس راحتی می کشند که دولت احمدی نژاد به اتمام رسید، آنها اعلام کرده اند در داخل آمریکا نیز با تفکرات احمدی نژاد به چالش خورده اند و رئیس جمهور ما امروز محبوب ملت ها و مردم در قاره های مختلف دنیا بوده و کسی است که تمام عیار در برابر زیاده خواهی های آمریکا ایستاد.

منبع:مهر

شنبه ۸ تیر ۱۳۹۲ - ۲۲:۰۷
کد خبر : 33409
بازدیدها: 278

پاسخی بگذارید »