شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نفرات برتر مسابقه بزرگ علمی امیدان اعلام شد

danesheroz اسفند ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
نفرات برتر مسابقه بزرگ علمی امیدان اعلام شد

دانش روز : مدیر علمی پژوهشی و فناوری سازمان بسیج دانش آموزی کشور گفت : بزرگترین رقابت علمی ویژه دانش آموزان ابتدایی تحت عنوان مسابقه علمی در ۱۷ و ۲۴ بهمن ماه هم زمان در سراسر کشور برگزار شد

سرهنگ نادرپور مدیر علمی پژوهشی و فناوری سازمان بسیج دانش آموزی گفت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر تولید علم و جنبش نرم افزاری و توجه به نخبگان و شتاب بخشیدن به حرکت علمی در کشور مسابقه علمی امیدان طراحی و به اجراء در آمد.

ایشان در مورد تعداد شرکت کنندگان بیان داشت : مسابقه با استقبال بی نظیر خانواده ها و دانش آموزان روبرو شد بیش از ۲۵۰۰۰۰۰ نفر جهت شرکت در این مسابقه ثبت نام نموده و علی رغم نامساعد بودن هوا و تعطیلی اکثر نقاط کشور ۲۱۰،۶۲۷ نفر در آزمون شرکت کردند . این موضوع در برگزاری آزمون ها مشابه بی سابقه می باشد.

وی ادامه داد : مسابقه از سطح علمی بالایی برخوردار بود و وضعیت دانش آموزان در ۷ سطح مشخص و در قالب کارنامه تحلیلی به آنان اعلام گردید .

نادرپور اظهار کرد : به پاس استقبال بی نظیر از این برنامه و قدرانی از امیدان انقلاب اسلامی نفرات برتر در سه سطح کشوری مشخص و مورد تشویق قرار گرفتند. به نفرات برتر کشوری ۴۱ دستگاه تبلت ، برتراستانی ۲۱۷۹ کمک هزینه سفر زیارتی مشهد مقدس و برتر کشوری ۹۲۳۶ نفر جوایز ارزنده اهدا گردید.

وی بیان داشت : علاوه بر مسابقه علمی ، یک مسابقه فرهنگی پیامکی پیش بینی شده بود که دانش آموزان با همفکری خانواده های محترم به سئوالات این مسابقه به صورت پاسخ دادند . ۶۰،۲۳۱ نفر جواب صحیح مسابقه « امید من به شما دبستانی هاست » که بخشی از فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) بود ، به سامانه سازمان ارسال کردند . در پایان این مسابقه فرهنگی ۱۶۷ کارت هدیه ۵۰ هزارتومانی و ۲۰۰۰ بسته نوشت افزار به شرکت کنندگان به قید قرعه اهداء شد.

ایشان ازشرکت کنندگان و برندگان مسابقه علمی و فرهنگی خواستند جهت اطلاع از رتبه علمی و نحوه دریافت جوایز به واحدهای مقاومت مدرسه محل تحصیل و یا حوزه های مقاومت شهرستان مربوط مراجعه نمایند.

 

 

اسامی برندگان مسابقه علمی امیدان بسیج دانش آموزی

 

اسامی برندگان کشوری مسابقه علمی امیدان(تبلت)

اسامی برندگان استانی مسابقه علمی امیدان(کمک هزینه سفر مشهد مقدس)

اسامی برندگان مسابقه فرهنگی(کارت هدیه ۵۰ هزار تومانی)

اسامی برندگان مسابقه فرهنگی (بسته فرهنگی)

یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۰
کد خبر : 97474
بازدیدها: 1,804

پاسخی بگذارید »