سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

قاضی‌زاده در واکنش به کاندیداتوری نوه امام در انتخابات:

نعیمه‌ اشراقی‌

danesheroz فروردین ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
نعیمه‌ اشراقی‌

فامیل‌ امام‌ نیست‌ که‌ کاندیدا‌ نشود

نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح مباحثی مبنی بر سرلیستی نعیمه اشراقی نوه امام(ره) از سوی اصلاح طلبان برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر تهران گفت: امام خمینی همواره بستگان و فرزندان خود را به این امر که وارد سیاست نشوید توصیه کرده‌اند و در واقع این توصیه ایشان نصیحت افراد خاص است و آن‌ها باید گوش دهند.

امیرحسین قاضی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار راه دانشجو، اظهار داشت: امام خمینی(ره) دستاورد عظیم بشری داشت  و آن هم تشکیل نظام اسلامی و ولایت‌فقیه بود. در واقع وقتی خانم اشراقی جزء جریان فکری‌ای می‌شود که امام و دستاوردهای وی را قبول ندارند ما دیگر فامیلی‌ای بین او و امام نمی‌بینیم که وی به توصیه امام بپیوندند.

قاضی‌زاده خاطرنشان کرد: اینکه حالا وی نوه امام است یا نه، فرقی نمی‌کند زیرا وی مبنای فکری امام(ره) را قبول ندارد، حالا چه بیاید یا نیاید فرقی نمی‌کند زیرا ما از این افراد در فرزندان اولیا و اوصیای الهی زیاد داریم.

حجت‌الاسلام سالک، عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز و نماینده اصفهان نیز در این زمینه به راه دانشجو گفت: امیدواریم نوه‌ها و فرزندان امام(ره) به آنچه که نصیحت و وصیت وی است، عمل کنند زیرا آنچه مهم است توجه به فرمایشات امام است.

چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۶
کد خبر : 12127
بازدیدها: 265

پاسخی بگذارید »