سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نظرآبادی‌ها استقامت خود را در راه تحقق آرمان‌های انقلاب اثبات می‌کنند

28 danesheroz اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۲ ۰

فرماندار شهرستان نظرآباد گفت: کسانی که دل در گرو اسلام و انقلاب دارند به طور قطع آگاهانه در انتخابات شرکت کرده و با حضور خود بار دیگر ایستادگی و استقامت خویش را در راه تحقق آرمان‌های اسلام و انقلاب اثبات می‌کنند

سید ابراهیم کساییان امروز در گفت‌وگو با  فارس عنوان کرد: طی ماه‌های اخیر جلسه‌های ستاد انتخابات در نظرآباد و نشست‌های هیئت‌های اجرایی و نظارت برای برگزاری باشکوه و حداکثری انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم و دوره چهارم شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار شده است.

وی تأکید کرد: دست‌اندرکاران انتخابات در این شهرستان به صورت مستمر و فعال تمام وظایف خود را انجام داده و هم‌اکنون با نزدیک شدن به روز أخذ رأی، هیچ مشکلی در این زمینه نداریم.

فرماندار نظرآباد با تأکید بر اینکه هیئت‌‌های اجرایی و ستاد انتخابات در این شهرستان تنها به اجرای قانون و فراهم‌سازی شرایط حضور حداکثری مردم توجه دارند، گفت: هدف و اولویت اصلی دولت و به طبع آن ستادهای استانی و شهرستانی این است که مردم با نشاط و پرشور در پای صندوق‌های رأی حضور یابند.

حضور گسترده در انتخابات دشمنان را مأیوس خواهد کرد

کساییان با اشاره به توطئه‌های متعدد دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی علیه ملت ایران گفت: دشمنان ما می‌خواهند مردم ما را مأیوس کنند و این در حالی است که با برگزاری انتخابات رقابتی و حداکثری، آن‌ها از پیگیری توطئه‌های خود ناامید می‌شوند.

وی تأکید کرد: کسانی که دل در گرو اسلام و انقلاب داشته و به دنبال سرافرازی ایران اسلامی هستند، به طور قطع آگاهانه در انتخابات شرکت کرده و با حضور خود بار دیگر ایستادگی و استقامت خویش را در راه تحقق آرمان‌های اسلام و انقلاب اثبات خواهند کرد.

کساییان در پایان با تأکید بر اینکه ستاد انتخابات شهرستان نظرآباد هیچ حرکت غیر قانونی را نمی‌پذیرد، گفت: به فضل الهی تا امروز تمام کارها بر اساس قانون صورت گرفته و از این پس نیز تا روز انتخابات و شمارش آرا تنها اولویت ما عمل به قانون خواهد بود.

سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۸
کد خبر : 17293
بازدیدها: 213

پاسخی بگذارید »