دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دکترحاجی‌بابایی در جمع خبرنگاران:

نظام رتبه‌ بندی معلمان را دولت آینده پیگیری کند

danesheroz1 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
نظام رتبه‌ بندی معلمان را دولت آینده پیگیری کند

دانش روز: وزیر آموزش و پرورش مهمترین نکته ای که وزیر آموزش و پرورش دولت آینده باید پیگیری کند را نظام رتبه بندی معلمان دانست و اظهار کرد: تحریم ما را در مسیرمان جهش می‌دهد و به جلو می‌برد

به گزارش دانش روز، دکترحمیدرضاحاجی بابایی در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفت‌ وگو با خبرنگاران درباره تأثیر تحریم‌ها، اظهار کرد: تا روزی که قدس، اسلام و این مردم هستند، تحریم‌ها هم هست، همانطور که تا پیامبر بود تحریم هم بود.

وی ادامه داد: تحریم است که ما را در مسیرمان جهش می‌دهد و به جلو می‌برد مگر اینکه دست از این کارها (حمایت از اسلام و قدس) برداریم، آن وقت کسی کاری به کار ما ندارد.

وزیر آموزش و پرورش درباره ضرورت همدلی و همراهی مردم و مسئولان با دولت جدید تصریح کرد: همه باید کمک کنیم. با توجه به اینکه کار اجرایی کار بسیار سختی است، هرفردی که مسئولیتی را عهده‌دار می‌شود، ایثار می‌کند پس بنابراین همه ما باید به او کمک کنیم. اگر همه همراهی و یاری کنیم باز هم کار سخت است وای به حال روزی که کمک نکنیم و در اینصورت کار خیلی مشکل خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که بعد از پایان دولت به چه کاری مشغول خواهید شد، گفت: هر جایی که بتوانم کار کنم و به این انقلاب خدمت کنم، می روم، که آخرش دانشگاه است.

دکترحاج بابایی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا به دانشگاه احمدی نژاد می روید یا خیر، گفت: من خودم دانشگاهی هستم، دانشگاه دارم و عضو هیئت امناء دانشگاه بوعلی سینا هستم.

وزیر آموزش و پرورش در ادامه در پاسخ به این سوال که توصیه شما به وزیر آموزش و پرورش دولت آینده چیست، گفت: ما تمام توانمان را به کار می گیریم تا به وزرای بعدی کمک کنیم، آنها نیز باید به مردم خدمت کنند.

وی مهمترین نکته ای که وزیر آموزش و پرورش دولت آینده باید پیگیری کند را نظام رتبه بندی معلمان دانست.

منبع:پانا

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۰۵
کد خبر : 45843
بازدیدها: 126

پاسخی بگذارید »