پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نصب تابلوهای عفاف و حجاب در ورودی های دانشگاه علامه

danesheroz1 مهر ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
نصب تابلوهای عفاف و حجاب در ورودی های دانشگاه علامه

دانش روز: سرپرست دانشگاه علامه با اشاره به رعایت شئونات دانشگاه گفت: بهتر است چارچوب‌های هنجاری که می‌بایست از طرف دانشجویان رعایت شوند به شکل تابلوهای اعلانات در ورودی‌های دانشگاه نصب و اعلام شوند

 به گزارش دانش روز، اولین جلسه شورای دانشگاه پس از تصدی مسئولیت دکتر حسین سلیمی سرپرست دانشگاه علامه طباطبائی با حضور اعضای شورا برگزار شد و سرپرست دانشگاه نکاتی را پیرامون چند موضوع خارج از دستور ابراز کرد.

وی در خصوص مسئله حجاب و عفاف و حفظ شئونات دانشگاه اظهار داشت: ما نمی توانیم باز شدن فضای سیاسی یا تغییر مدیریت را بهانه ای برای زیر پا گذاشتن شئونات قلمداد کنیم.

سرپرست دانشگاه علامه افزود: دانشگاه به عنوان یک فضای آموزشی و فرهنگی دارای شئوناتی است که باید به آن احترام گذاشت و از رفتارهایی که هنجارهای متعارف را خدشه دار می کنند پرهیز کرد.

وی ادامه داد: اگرچه رویه ما رویه های فرهنگی است. بنابر این بهتراست چارچوب‌های هنجاری که می‌بایست از طرف دانشجویان رعایت شوند به شکل تابلوهای اعلانات در ورودی‌های دانشگاه نصب و اعلام شوند و روسای دانشکده‌ها نیز این مطالبه را البته با شیوه‌های نرم پیگیری کنند.

سرپرست دانشگاه در ادامه بر ضرورت تدوین ساختارهای تشکیلاتی جدید متناسب با تغییرات صورت گرفته و نیز ارائه برآورد تقریبی از نیازها و هزینه های ضروری توسط واحدهای تابعه دانشگاه جهت تخصیص بهینه منابع تاکید کرد.

منبع:مهر

شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۲ - ۰۸:۲۶
کد خبر : 68088
بازدیدها: 427

پاسخی بگذارید »