سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نصب برچسب نرخ کرایه بر روی تاکسی‌های سطح شهر کرج

danesheroz اردیبهشت ۹, ۱۳۹۲ ۰
نصب برچسب نرخ کرایه بر روی تاکسی‌های سطح شهر کرج

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرج و حومه از نصب برچسب نرخ کرایه تاکسی بر روی تاکسی‌های سازمان تاکسیرانی کرج از امروز خبر داد

پرویز اسکندری ظهر امروز در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: انجام این مهم با توجه به افزایش نرخ کرایه تاکسی و با هدف اطلاع‌رسانی از قیمت مصوب کرایه‌ها به مسافران انجام شد.

وی با اشاره به نرخ جدید کرایه‌ها با یادآوری افزایش ۳۰ درصدی نرخ کرایه‌های تاکسی عنوان کرد: هدف از نصب برچسب کرایه‌های تاکسی نیز آگاه‌سازی شهروندان از میزان کرایه‌های جدید است.

این مسئول در ادامه سخنان خود از تغییر آرم سازمان تاکسیرانی کرج خبر داد و گفت: تغییر آرم سازمان تاکسیرانی با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته به منظور ساماندهی خودروهای ناوگان تاکسیرانی طی سال‌جاری انجام شد.

اسکندری بیان کرد: اجرای این طرح به منظور اصلاح و ایجاد سیستم نوین و متناسب با بافت کرج همچنین وضعیت ترافیکی و با هدف تامین رفاه و آسایش رانندگان و مسافرین آغاز شد.

وی، تحقق این مهم را نیازمند داشتن آگاهی کامل از آمار دقیق تعداد تاکسی‌ها ذکر و عنوان کرد: به منظور ساماندهی ناوگان تاکسیرانی طرح تغییر آرم در دستور کار این سازمان قرار گرفت.

وی اظهار داشت: آرم مشخصات سازمان تاکسیرانی با مصوبه هیئت مدیره سازمان و تلاش‌های مسئولان ذیربط تغییر کرد.

دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۸
کد خبر : 13517
بازدیدها: 222

پاسخی بگذارید »