جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

نشست توسعه مدارس و مراکز غیر دولتی استان البرز برگزار شد

danesheroz1 بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
نشست توسعه مدارس و مراکز غیر دولتی استان البرز برگزار شد

دانش روز: نشست توسعه مدارس و مراکز غیر دولتی با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز و معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیردولتی، توسعه مشارکت های مردمی و خانواده برگزار شد

به گزارش دانش روز، در این نشست معاون وزیر ورئیس سازمان مدارس غیردولتی، توسعه مشارکت های مردمی و خانواده گفت: مدرسه داری ومدرسه سازی از اعمال صالح است.

مرضیه گرد فعالیت های موسسین و مسئولین استان البرز در امر توسعه مدارس و مراکز غیر دولتی را مثبت ارزیابی کرد و در ادامه به مسائل و مشکلات مطروحه پاسخ و از برنامه های آتی  برای تسهیل سرمایه گذاری در این بخش و هماهنگی های بین بخشی خبرداد.

وی افزود: نگرش دولت تدبیر و امید به حوزه مشارکتهای مردمی مثبت است و برای کیفیت بخشی مدارس غیر دولتی طرح هایی در دست مطالعه می باشد که فعالیت مدارس می بایست بازده زیادی داشته باشد و رضایت اولیاء در ارتباط با شهریه جلب گردد.

uvhgy5s4

در ادامه ساکی مدیر کل آموزش و پرورش استان با ارائه گزارش آماری ازوضعیت پوشش تحصیلی استان و تعداد مدارس غیردولتی و هیاءت امنایی و مدارس آموزش از راه دور و…، جایگاه استان البرز را در جلب مشارکت مردمی برای  تاسیس  مدارس و مراکز غیر دولتی تبیین نمود.

یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۸
کد خبر : 91169
بازدیدها: 360

پاسخی بگذارید »