جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نشست تخصصی و صمیمانه با خبرنگاران رسانه و جراید استان البرز+ گزارش تصویری

danesheroz دی ۲۵, ۱۳۹۱ ۰

هادیان البرز:ظهر امروز(دوشنبه) نشست تخصصی و صمیمانه با خبرنگاران رسانه و جراید استان البرز در سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز برگزار شد
گروه تلویزیونی سپاه استان البرز راه‌اندازی می شود

به گزارش خبرنگار “هادیان البرز “حجت الاسلام موحد مسئول نمایندگی ولی فقیه در استان البرز در این نشست ضمن عرض تبریک به مناسبت آغاز ماه مبارک ربیع الاول و اشاره به برکات این ماه عزیز گفت:ماه ربیع ماه پر از برکت و خیر و رحمت و ماه سراسر نور و سعادت نبی مکرم اسلام (ص) است.

 مسئول نمایندگی ولی فقیه در استان البرز در ادامه افزود:آغاز سال هجری ماه قمری با ماه ربیع است ، به خاطر اینکه ماه ربیع مبداء تاریخ اسلام قرار گرفت، از این جهت که پیامبر اکرم (ص) در چنین ایامی از مکه مکرمه  به سمت مدینه هجرت کردند گرچه بعدا آغاز ماه را از محرم محاسبه کردند،اما مبدا اصلی ماه مبارک ربیع الاول بود.

حجت الاسلام موحد علت نام گذاری ماه ربیع را بهار زندگی بشریت دانسته و اظهار داشت:بعد از دوره خفقانی که در زندگی انسانها از جمله نسل کشی،نژاد پرستی،زنده به گور کردن دختران ،برده داری و …  در بین بشریت وجود داشت ، با دنیا آمدن وجود نازنین پیامبر اکرم(ص) ،تحولات عجیبی از نظر طبیعی در جهان رخ داد.

گروه تلویزیونی سپاه استان البرز راه‌اندازی  می شود

حجت الاسلام موحد در ادامه سخنان خود با تاکید بر ضرورت راه اندازی گروه تلویزیونی سپاه استان البرز اظهار داشت: جلسات داخلی به منظور تحقق این هدف در حال برگزاری است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در استان البرز تصریح کرد: جلساتی با مدیر کل صدا و سیما استان البرز صورت گرفته  که بتوانیم گروه تلویزیونی سپاه را راه اندازی کنیم.

وی ادامه داد: این اتفاق در اکثر استان ها رخ داده بنابراین استان البرز نیز در این زمینه باید زود اقدام کند.

وی با تاکید بر اینکه بخش عمده از برنامه های ما باید از طریق رسانه ها انجام شود، اضافه کرد: با همین امکانات و ابزارها که در اختیار بخش های مختلف سپاه است می توانیم این هدف را تحقق ببخشیم ،بنابراین نقش روابط عمومی و تعامل آن با اصحاب رسانه بسیار حائز اهمیت و مهم است.

همچنین در این نشست ضمن تقدیر از زحمات جناب آقای محمد خدابین در طول دوران تصدی مسئولیت روابط عمومی سپاه البرز، آقای محمد میری به عنوان مسئول جدید روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز معرفی شد.

دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۱ - ۰۹:۱۹
کد خبر : 3945
بازدیدها: 254

پاسخی بگذارید »