چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سلیمانی: ۴ میلیارد بودجه برای کشتی بسیار کم است

danesheroz دی ۱, ۱۳۹۱ ۰

قهرمان سابق کشتی گفت: ۴ میلیارد بودجه برای کشتی آن هم با اعزام‌های متعدد بسیار کم است. علیرضا سلیمانی با حضور در برنامه ورزش و مردم در مورد وضعیت کشتی گفت: متاسفانه این رشته از لحاظ بودجه وضعیت خوبی ندارد. سالی ۴ میلیارد بودجه به کشتی تعلق می‌گیرد که برای اعزام‌های متعدد بسیار کم است. زمانی که [&hellip

قهرمان سابق کشتی گفت: ۴ میلیارد بودجه برای کشتی آن هم با اعزام‌های متعدد بسیار کم است.

خبرگزاری فارس: سلیمانی: 4 میلیارد بودجه برای کشتی بسیار کم است

علیرضا سلیمانی با حضور در برنامه ورزش و مردم در مورد وضعیت کشتی گفت: متاسفانه این رشته از لحاظ بودجه وضعیت خوبی ندارد. سالی ۴ میلیارد بودجه به کشتی تعلق می‌گیرد که برای اعزام‌های متعدد بسیار کم است. زمانی که به سالن کشتی می‌روم کارمندان سالن گله دارند که چند ماه است حقوق دریافت نکردند. وزارت ورزش بودجه می‌دهد اما این بودجه بسیار کم است به نظر من خطیب و خادم کیمیاگر هستند که کشتی را پیش می‌برند.

وی در پاسخ به این سوال که چرا فرهنگ پهلوانی کم شده است گفت: این موضوع سه دلیل دارد یکی اینکه روسای فدراسیون زورخانه‌ای و باستانی خیلی زود عوض می‌شوند، دلیل دوم اینکه کسانی که به عنوان مسئول قرار می‌گیرند ظاطلاعات کمی از پهلوانی دارند و علت دیگر بحث بودجه است.

قهرمان سابق کشتی ایران عنوان کرد: ما باید جوانان را تشویق کنیم که به سمت ورزش باستانی بیایند. خوشبختانه با آمدن طالقانی که خودش باستانی کار و کشتی‌گیر بوده است شرایط بهتر شده است.

جمعه ۱ دی ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۱
کد خبر : 1499
بازدیدها: 264

پاسخی بگذارید »