دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نرم افزارهای کاربردی برای آخر هفته +دانلود

danesheroz اسفند ۱۰, ۱۳۹۱ ۰

برنامه های کاربردی از جمله مهمترین اجزای تلفن های همراه هستند که به نوعی به بخشی جداناپذیر از آن ها تبدیل شده اند. این نرم افزارها در مواقع ضروری به کمک ما می آیند

تلفن های همراه دارای سیستم عامل های متفاوتی هستند. هر یک از این سیستم های عامل به برنامه های خودشان نیاز دارند تا به درستی اجرا شوند. هفته گذشته برنامه هایی را مخصوص سیستم های مختلف قرار دادیم که می توانید از اینجا دانلود کنید. این هفته برنامه هایی را مخصوص تلفن های متفاوت برای دانلود قرار داده ایم.

کارهایتان را به خاطر بسپارید – ای او اس

با Awesome Note می توانید اطلاعات مختلف کاری و روزمره ی خود را در گوشی های آیفون به ثبت برسانید و آن ها را در دسته بندی های مختلف ذخیره کنید . این اطلاعات می توانند بسیار گسترده باشند به عنوان مثال کارهای روزمره ، قرارهای ملاقات ، روزهای مهم ، لینک های وب ، خاطرات ، اطلاعات مهم ، لیست خرید و … عنوان هایی برای ذخیره اطلاعات شما هستند .

برای دانلود این نرم افزار اینجا کلیک کنید.

تست سخت افزار – اندروید

توسط نرم افزار AnTuTu Tester می توانید گوشی و تبلت های دارای سیستم عامل اندروید را مورد تست و بررسی سخت افزاری قرار دهید. کارهایی از قبیل تست حافظه، پردازنده، نمایشگر، صدا، شبکه، گرافیک، تاچ و … این برنامه برای افرادی که به سخت افزار تلفن همراهشان شک دارند بسیار مناسب است.

برای دانلود این نرم افزار اینجا کلیک کنید.

پیش شماره تمام شهر ها – جاوا

این نرم افزار پیش شماره تمام شهرها و روستاهای ایران را در خود دارد و می توانید به تفکیک نوع شماره ها و جستجو در میان آنها به راحتی پیش شماره ی مورد نظر خود را پیدا کنید و یا بفهمید شماره ی مورد نظرتان متعلق به کدام شهر می باشد. فرمت این برنامه جاوا می باشد و روی اکثر گوشی ها قابل نصب است .

برای دانلود این نرم افزار اینجا کلیک کنید.

پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۳:۴۴
کد خبر : 8146
بازدیدها: 261

پاسخی بگذارید »