یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نذر یک روز روزه برای رهایی ۵ سرباز ایرانی

danesheroz1 بهمن ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
نذر یک روز روزه برای رهایی ۵ سرباز ایرانی

دانش روز: در راستای فعال شدن فضای مجازی برای همدردی با خانواده سربازان گروگان گرفته شده به دست گروهک تروریستی جیش العدل امروز نیز کمپینی با عنوان “نذر یک روز روزه برای رهایی ۵ سرباز ایرانی” در فضای مجازی شکل گرفته است

به گزارش دانش روز، بعد از مفقود شدن پنج مرزبان ایرانی که جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ در منطقه مرزی “جکیگور” استان سیستان و بلوچستان مفقود شدند ، گروهک تروریستی  “جیش العدل”  با انتشار تصاویر مرزبان‌ها مسئولیت ربودن آن‌ها را برعهده گرفت.

در کنار تلاش مسئولان امر ، تلاش‌هایی نیز در فضای مجازی صورت گرفت که باشگاه خبرنگاران نیز در راستای حمایت از مرزبانان ایرانی، در ۲۰ بهمن ۱۳۹۲، خبری مبنی بر فراخوان آزادی پنج مرزبان ربوده شده در فضای مجازی را منتشر کرد.

براساس این کمپین، از تمامی کاربران شبکه‌های اجتماعی درخواست شده بود تا با به اشتراک گذاشتن پیام‌های خود با عنوان FreeIranianSoldiers# برای آزادی سربازان ربوده شده ایرانی تلاش کنند.

انتشار  فراخوان کمپین “سربازان ایرانی را آزاد کنید” با استقبال بسیار گسترده هموطنان در شبکه‌های اجتماعی مواجه شد، به‌طوری که در روز دوشنبه بیش از ۷۵ هزار توئیت در شبکه اجتماعی توئیتر جهت حمایت از مرزبانان ایرانی منتشر و تبدیل به یکی از “ترند”های نخست توئیتر در سطح جهانی شد.

در همین راستا امروز نیز کمپینی در فضای مجازی شکل گرفته‌است که از مردم دعوت می‌کند روز دوشنبه فردا ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ را  برای رهایی ۵ سرباز ایرانی یک روز روزه نذر کنند.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۰
کد خبر : 93956
بازدیدها: 287

پاسخی بگذارید »