چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

نخستین همایش بانوان ولایی در استان البرز

danesheroz1 آبان ۱, ۱۳۹۲ ۰
نخستین همایش بانوان ولایی در استان البرز

دانش روز: نخستین همایش بانوان ولایی استان البرز در آستانه عدیر غدیر خم در آستان مقدس امام زاده طاهر کرج برگزار شد

به گزارش دانش روز، به مناسبت “روز ولایت و بانوان” در دهه ولایت نخستین همایش بانوان ولایی استان البرزدر آستان مقدس امام زاده طاهرکرج برگزارشد.

1

این همایش توسط اداره اوقاف کرج و با همکاری بسیج خواهران ناحیه امام هادی (ع) در جهت تبیین ولایت برای بانوان در جهان اسلام  برگزارشد.

9

 با تلاوت آیاتی چند ازکلام الله مجید توسط اکبری قاری قران و نوای زیبای سرود جمهوری اسلامی ایران مراسم آغاز شد.

7

رئیس فرهنگی اوقاف استان البرز در این همایش با تبریک عید سعید غدیر گفت: با توجه به نیازهای جامعه از سوی اوقاف استان البرزطرحی در قالب همایش بانوان ولایی ارائه شد و بانوان با استقبال و حضور در این همایش ثابت کردند در جهت ولایت گام برمی دارند

10

حجه الاسلام والمسلمین امینی افزود: نقش زن در جامعه و خانواده بسیارمهم است و درایجاد مباحث اعتقادی وجهت حرکت جامعه بسیار حیاتی است.

وی در ادامه گفت: این همایش جایگاه واقعی زن در جامعه را نشر داده و حضور بانوان درمسیر ولایت با توجه به نقش آفرینی و جایگاه والای زنان نگاه انحرافی به زن را ازبین می برد.

امینی افزود: سال جاری در طرح ملی حافظین قران ۱۷۰۰۰ قران آموز داریم که ۹۰ درصد آن بانوان است و چه زیباست این امرمعنوی را در راستای ولایت قرار گیرد تا بی حجابی و ناهنجاری های اجتماعی از جامعه اسلامی رخت بربندد.

وی در خاتمه گفت: قران هدایتگر مردم است و و تفاوتی بین مرد و زن نیست و اظهارامیدواری کرد با همت بانوان استان البرز ناهنجاری های موجود در جامعه بسیارکمرنگ شود.

8

درپایان توسط یکی از مداحان استان مولودی به مناسبت عید غدیر و ولایت خوانده شد.

چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۸
کد خبر : 68916
بازدیدها: 444

پاسخی بگذارید »