یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

با حضور حسین رضازاده:

نخستین مجمع انتخابات هیئت وزنه‌برداری استان البرز

danesheroz1 مرداد ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
نخستین مجمع انتخابات هیئت وزنه‌برداری استان البرز

دانش روز: هیئت وزنه‌برداری استان البرز از تشکیل نخستین مجمع انتخابات هیئت وزنه‌برداری استان با حضور رئیس فدراسیون وزنه‌برداری کشور در سه‌شنبه هفته جاری خبر داد

به گزارش دانش روز،  هیئت وزنه‌برداری استان با حضور حسین رضازاده؛‌ رئیس فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران، تشکیل می‌شود.
براساس این گزارش، این حضور به منظور برگزاری نخستین مجمع انتخابات هیئت وزنه‌برداری استان البرز انجام می‌شود.
حضور شخص اول رشته وزنه‌برداری در استان و بازدید وی از امکانات و ورزشکاران این رشته ورزشی،‌ اثرات بسیار مطلوبی بر روحیه ورزشکاران و بررسی امکانات این استان در رشته مورد نظر توسط رئیس فدراسیون خواهد داشت.
*وزنه‌برداری البرز ظرفیت‌های قابل توجهی دارد
این گزارش با اشاره به این که جایگاه وزنه‌برداری در استان البرز بسیار مناسب است، می‌افزاید: در این راستا در ماه گذشته نخستین دیدار صمیمی میان ورزشکاران این رشته ورزشی و پیشکسوتان و مسئولان هیئت انجام گرفت و طی آن مباحثی چون برگزاری مسابقات آتی قهرمانی آسیا و ضرورت تلاش این تیم برای حضور هر چه شایسته‌تر در مسابقات آتی صورت گرفت.
این گزارش با اشاره به این که تیم وزنه‌برداری استان از هم اکنون خود را برای ورودی قدرتمند به تمامی میادین ورزشی مهیا می‌کند،‌ می‌افزاید: در این دیدار بسیاری از مشکلات و نیازهای وزنه‌برداران استان طرح می‌شود.
به روز شدن امکانات مجموعه و توجه بیشتر به خواست ورزشکاران این رشته پرطرفدار ورزشی می‌تواند آینده‌ای روشن را برای وزنه‌برداری استان رقم بزند.
منبع:تیتر یک
دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۶
کد خبر : 49810
بازدیدها: 347

پاسخی بگذارید »