جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نخستین سامانه زیارت مجازی مزار شهدای کشور در البرز رونمایی شد

danesheroz1 آبان ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
نخستین سامانه زیارت مجازی مزار شهدای کشور در البرز رونمایی شد

دانش روز: همزمان با ایام ماه محرم، نخستین سامانه زیارت مجازی مزار شهدای کشور روز دوشنبه در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز رونمایی شد

  به گزارش دانش روز، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در آیین رونمایی از این سامانه به خبرنگاران گفت: با توجه به کهولت سن اغلب والدین شهدا و مهاجرت برخی از این خانواده ها به سایر شهرها، با راه اندازی این سامانه نیاز مشتاقان به زیارت مزار شهدا و همچنین آشنایی با سیره آنان برآورده می شود.

ˈداوود مدیرفلاحˈ افزود: بنیاد شهید البرز در این سامانه تصاویر بیش از دو هزار مزار شهید استان و زندگینامه؛ خلاصه وصایا، خاطرات شهدا را جانمایی کرده است.

وی با اشاره به اینکه دراین سامانه تمام اطلاعات شناسنامه ای شهید از روز تولد تا روز شهادت و محل تولد درج شده، اظهار داشت: از تمام هموطنان درخواست می شود تا درصورت داشتن خاطره ای یا آثار نوشتاری از شهدا به این اداره کل ارسال کنند.

مدیرفلاح همچنین یکی دیگر از امکانات این سامانه را انتشار اخبار مرتبط همچون وفات والدین شهدا ذکر کرد و از اصحاب رسانه خواست تا برای پاسداشت جایگاه این عزیزان، اخبار وفات آنها را منتشر کنند.

وی از دستگاههای اجرایی، نهادها، دانشگاهها و… در استان خواست تا سایت مذکور را به نشانی www.shohadayealborz.ir را درسامانه های خود قراردهند.

منبع:ایرنا

سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۹:۰۶
کد خبر : 73423
بازدیدها: 334

پاسخی بگذارید »