دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نخستین جشنواره بین‌المللی نشانه نوشته پیامبر اکرم(ص) برگزار می‌شود

danesheroz اردیبهشت ۹, ۱۳۹۲ ۰
نخستین جشنواره بین‌المللی نشانه نوشته پیامبر اکرم(ص) برگزار می‌شود

نخستین جشنواره بین‌المللی پیامبر اکرم(ص) با موضوع طراحی نشانه نوشته «محمد رسول‌الله» به ریاست مجیدی مجیدی و دبیری ابراهیم حقیقی برگزار می‌شود

برگزارکنندگان فیلم سینمایی «محمد صلی ا… علیه و آله و سلم» با مشارکت سازمان زیباسازی شهرداری تهران، نخستین جشنواره بین المللی پیامبر اکرم (ص) با موضوع طراحی نشانه نوشته (لوگوتایپ) «محمد رسوال الله» را برگزار می کنند.

این جشنواره با ریاست مجید مجیدی و دبیری ابراهیم حقیقی برگزار خواهد شد و دکتر مصطفی گودرزی مشاوره علمی – هنری و حجت ناصری دبیری اجرایی این جشنواره را بر عهده خواهند داشت. همچنین ابراهیم حقیقی، صداقت جباری، جلیل رسولی، حبیب الله صادقی، مسعود نجابتی و دو داور بین المللی آثار این جشنواره را داوری خواهند کرد.

لازم به ذکر است آثار هنری ارسالی به این جشنواره می تواند به صورت کالیگرافیک یا خوشنویسانه، آیکونیک یا تصویری (شمایلی)، تایپوگرافیک یا حروفچینانه و هند راینینگ یا دست نویسانه باشد.

شرکت برای عموم هنرمندان در این جشنواره آزاد است و «محمد رسول الله» باید با حروف الفبای فارسی – عربی و انگلیسی طراحی شود. هر هنرمند می تواند حداکثر سه اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال کند.

نخستین جشنواره بین المللی پیامبر اکرم (ص) جوایز ۵ هزار دلاری، ۴ هزار دلاری و ۳ هزار دلاری برای نفرات اول تا سوم در نظر گرفته، ضمن اینکه هیات داوران با اهدای جوایز ۱ هزار دلاری به ۵ برگزیده از آنها تقدیر خواهد کرد.

فراخوان نخستین جشنواره بین المللی پیامبر اکرم (ص) با موضوع طراحی نشانه نوشته «محمد رسوال الله» به زودی منتشر خواهد شد.

دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۷:۳۱
کد خبر : 13431
بازدیدها: 260

پاسخی بگذارید »