شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نخستین تعاونی دهیاری استان البرز افتتاح شد

danesheroz آذر ۲۵, ۱۳۹۱ ۰

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری البرز از افتتاح نخستین دهیاری استان البرز در دهیاری بخش طالقان بالا خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس از استان البرز، آرش بهادری ظهر امروز در مراسم آغاز به کار این تعاونی اظهار داشت: راه‌اندازی این تعاونی‌ها گامی اساسی در جهت توسعه خدمات‌رسانی به روستاییان و رفع برخی از [&hellip

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری البرز از افتتاح نخستین دهیاری استان البرز در دهیاری بخش طالقان بالا خبر داد.

خبرگزاری فارس: نخستین تعاونی دهیاری استان البرز افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری فارس از استان البرز، آرش بهادری ظهر امروز در مراسم آغاز به کار این تعاونی اظهار داشت: راه‌اندازی این تعاونی‌ها گامی اساسی در جهت توسعه خدمات‌رسانی به روستاییان و رفع برخی از مشکلات آنها است.

وی ادامه داد: استان البرز با داشتن بیش از ۵۰ دهیاری جدید نیاز دارد تا تعاونی‌ها در این روستاها ایجاد شود.

این مسئول افزود: در این راستا در مجموع ۱۰ شرکت تعاونی در دهیاری‌های مختلف این استان هم‌اکنون در دست ایجاد است.

وی گفت: با تلاش و تعامل مسئولان هم‌اکنون اولین تعاونی در دهیاری بخش طالقان بالا راه‌اندازی شده است.

بهادری اهداف اصلی تشکیل این تعاونی‌ها را اقدامات جهادگونه عنوان کرد و اظهار داشت: با تشکیل این تعاونی‌ها گامی اساسی در جهت توسعه اشتغالزایی و تولید درآمد برای روستاییان برداشته می‌شود.

به گفته وی با تشکیل این تعاونی‌ها خدمات مناسب‌تر و کم‌هزینه‌تری در روستاها به مردم سخت‌کوش ارائه می‌شود.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استان البرز اظهار امیدواری کرد که دهیاران با اتحاد و همدلی در این شرکت تعاونی‌ها در مسیر خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم طالقان گام بردارند.

وی توسعه خدمت‌رسانی به روستاییان را مهم ارزیابی کرد و افزود: باید خدمات‌رسانی به روستاها به گونه‌ای باشد که روند مهاجرت به شهرها کاهش پیدا کند و روستاییان در همان روستای خود ساکن شوند.

بهادری با تأکید بر اینکه افزایش خدمات‌رسانی‌ها در روستاها سبب رونق و توسعه امور کشاورزی و دامپروری نیز می‌شود افزود: هر چه بیشتر بتوانیم این مهم را افزایش دهیم شاهد رونق و توسعه امور روستایی و محصولات آنها خواهیم بود.

شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۱ - ۱۷:۰۳
کد خبر : 1073
بازدیدها: 294

پاسخی بگذارید »