شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معاون فرهنگی بنیاد مهدویت استان البرز:

نخستین باشگاه هواداران امام زمان (عج) ایران در استان البرز راه‌اندازی شد

danesheroz بهمن ۱۹, ۱۳۹۱ ۰

معاون فرهنگی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود استان البرز از راه‌اندازی نخستین باشگاه هواداران امام زمان (عج) ایران در استان البرز خبر داد

به نقل از بنیاد مهدویت استان البرز، محمد مشکانی اظهار داشت: این باشگاه به مناسبت ایام مبارک ماه ربیع‌الاول و دهه مبارک در این استان راه‌اندازی شده است.

وی ادامه داد: مقدمات تأسیس این تشکل عظیم و زیربنایی از ماه‌های گذشته در بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (علیه‌السلام) استان البرز ایجاد شده بود و در این مدت به اهداف کوتاه‌مدت خویش نائل آمده و اکنون این باشگاه رسماً کار خود را آغاز کرده است.

این مسئول با بیان اینکه هم‌اکنون این باشگاه اقدام به عضوگیری کرده است افزود: تمام اقشار بدون محدودیت می‌توانند در این باشگاه عضو شده و سپس در کارگروه‌های تخصصی عضو عادی یا فعال باشند.

مشکانی ادامه داد: برای همه اعضا خدمات مهدوی (نظیر بهره‌مندی از منشورات مهدوی، پیامک‌های مهدوی، اردوهای مذهبی و …) در نظر گرفته شده و برای اعضای فعال خدمات ویژه‌ای ارائه می‌شود.

وی گفت: برخی از کارگروه‌های تخصصی نیز شامل نرم‌افزار، سخت‌افزار، فرهنگیان، خانه‌داران، محصلین، دانشجویان، مشاغل آزاد، مهندسین، هنرمندان، پرستاران، و…است.

این مسئول خاطرنشان کرد: تاکنون بالغ بر ۴۰۰ نفر عضو این باشگاه شده‌اند که نیمی از این افراد فرم مهدی یاور را نیز تکمیل کرده‌اند.

پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۸:۴۳
کد خبر : 6179
بازدیدها: 274

پاسخی بگذارید »