پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نخستین بازی رایانه‌ای شبیه ساز فوتبال مجوز ساخت گرفت

28 danesheroz خرداد ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
نخستین بازی رایانه‌ای شبیه ساز فوتبال مجوز ساخت گرفت

دانش روز : شورای صدور پروانه ساخت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای یک بازی آنلاین جدید با سبک نقش آفرینی، پروانه ساخت صادر کرد

به گزارش دانش روز ، شورای صدور پروانه بنیاد ملی بازی های رایانه ای، پس از بررسی طرح ساخت بازی رایانه ای “مستر کاپ” به نویسندگی میلاد مهاجر مجوز تولید صادر کرد.

مستر کاپ اولین بازی آنلاین شبیه سازی فوتبال بوده که بازیکنان در آن می توانند باشگاه داری حرفه ای و مربیگری یک تیم فوتبال واقعی را تجربه کنند.

ویژگی بازی آنلاین مستر کاپ در اختیار داشتن یک فناوری منحصر به فرد در فضای مجازی بوده که این امکان را به کاربران می دهد تا از مشاهده رقابت خود در لیگ های واقعی لذت ببرند و از جوایز آن بهره‌مند شوند.

بر اساس اعلام شورای صدور پروانه ساخت بنیاد ملی بازی های رایانه ای، پروانه ساخت صرفاً یک مجوز اولیه برای تولید بازی بوده و تأیید توانایی متقاضی در تولید محصول نیست. بنابراین پس از تولید، اخذ پروانه مالکیت و مجوز انتشار الزامی است.

متقاضیان دریافت پروانه تولید بازی های رایانه ای می توانند به وب سایت معاونت نظارت و ارزشیابی بنیاد ملی بازی های رایانه ای به نشانی www.ebazi.org مراجعه و نسبت به دریافت و تکمیل فرم های مربوطه اقدام کنند.

 

 

منبع : مهر

دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۳۰
کد خبر : 24961
بازدیدها: 431

پاسخی بگذارید »