پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نخستین گروه دانش‌ آموزی فردا عازم مکه می‌شود

danesheroz1 اسفند ۱, ۱۳۹۲ ۰
نخستین گروه دانش‌ آموزی فردا عازم مکه می‌شود

دانش روز: دانش‌ آموزان عمره گزار پس از پنج روز اقامت در مدینه منوره، روز جمعه به مکه مکرمه می‌روند تا اعمال مناسک را در این شهر انجام دهند

به گزارش دانش روز، نخستین گروه دانش‌اموزان زائر، شامگاه جمعه جهت انجام مناسک عمره مفرده عازم مکه مکرمه می‌شوند.

دانش‌اموزان عمره گزار پس از پنج روز اقامت در مدینه منوره، روز جمعه به مکه مکرمه می‌روند تا اعمال مناسک را در این شهر انجام دهند.

این گزارش حاکی است، مدت اقامت زائران دانش‌اموز در مکه مکرمه، پنج روز خواهد بود که افزون بر اعمال عمره، زیارت دوره، بازدید از مکه، مکه شناسی و هم‌اندیشی با مسوولان بعثه مقام معظم رهبری برای این گروه پیش بینی شده است.

شایان ذکر است، نخستین گروه از دانش‌آموزان زائر، شامگاه ۲۷ بهمن ماه با استقبال رسمی نمایندگان بعثه مقام معظم رهبری و ستاد عملیات عمره وارد سرزمین وحی شدند.

لازم به ذکر است، در سال جاری ۲۴۰۰ دانش آموز به سرزمین وحی اعزام می‌شوندکه اعزام دانش آموزان عمره گزار به سرزمین وحی در قالب ۲۲ کاروان از ۲۷ بهمن ماه آغاز و تا ۲۵ اسفند ادامه خواهد داشت.

گفتنی است، عمره گزاران از میان اعضای تشکل‌های دانش آموزی مانند بسیج، انجمن‌های اسلامی، سازمان دانش آموزی، خبرگزاری پانا، مجلس دانش آموزی، نخبگان درسی، فرهنگی و قرآنی برگزیده شده‌اند.

منبع: حج

پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۴
کد خبر : 94528
بازدیدها: 438

پاسخی بگذارید »