شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیر قرارگاه فضای مجازی بسیج در دیدار با وبلاگ نویسان:

نخبگان وبلاگ نویس را از مهجوریت خارج می‌کنیم

atena92 اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
نخبگان وبلاگ نویس را از مهجوریت خارج می‌کنیم

مدیر قرارگاه فضای مجازی بسیج گفت: باید بتوانیم در فضای رسانه‌ای کشور جریان قالب را داشته باشیم و با حمایت از وبلاگ نویسان ارزشی جوانان نخبه وبلاگ نویس را از مهجوریت خارج کنیم

حمیدرضا زندی در جمع نخبگان وبلاگ نویس سراسر کشور  با تأکید بر اینکه باید بتوانیم در فضای رسانه‌ای کشور جریان قالب را دشته باشیم و با حمایت از وبلاگ نویسان ارزشی جوانان نخبه وبلاگ نویس را از مهجوریت خارج کنیم،‌ گفت: این امر کمک می‌کند مطالب آنان هم در سطح داخلی و هم در سطح بین‌المللی اثر گذار باشد تا از این رهگذر ارزش‌های متعالی خود را به رخ دشمنان ایران اسلامی بکشیم.

مدیر قرارگاه فضای مجازی با اشاره به ضرورت و اهمیت وبلاگ نویسی در فضای مجازی گفت: هم‌اکنون زمان آن رسیده است که از ظرفیت‌های موجود در فضای مجازی بهترین برداشت را انجام دهیم و این امر زمانی میسر می‌شود که شبکه سازی نیروی‌های ارزشی در فضای مجازی به طور منسجم انجام گیرد.

وی خطاب به نمایندگان وبلاگی در استان‌‌ها گفت: شما نمایندگان به عنوان سفیران بسیج  در استان خود مسئولیت دارید تا وبلاگ نویسان فعال در حوزه‌های مختلف را شناسایی و تقویت کنید تا با لطف خدا بتوانیم بیش از گذشته موج‌های رسانه‌های خوبی را در فضای مجازی راه اندازی کنیم.

دبیر شورای عالی فضای مجازی بسیج ادامه داد: با توجه به اهمیت وبلاگ نویسی در فضای مجازی شعار امسال مجموعه را شبکه سازی وبلاگ‌ها قرار دادیم تا بتوانیم در این بخش به توفیقات قابل توجهی دست پیدا کنیم.

زندی افزود: باید بتوانیم در فضای رسانه‌ای کشور جریان قالب را دشته باشیم و با حمایت از وبلاگ نویسان ارزشی جوانان نخبه وبلاگ نویس را از مهجوریت خارج کنیم تا مطالب آنان بتواند هم در سطح داخلی و هم در سطح بین المللی اثر گذار باشد.

وی با اشاره به تعیین کارگروه شورای عالی مجازی توسط رهبر معظم انقلاب افزود: تشکیل این شورا و توصیه‌های مؤکد رهبر معظم انقلاب در  رابطه با ضرورت حضور گسترده در فضای مجازی، نشانگر اهمیت این حوزه است که این فرمایشات وظیفه ما را دو چندان می‌کند.

مدیر قرارگاه فضای مجازی بسیج در پایان این مراسم، ضمن  تقدیر و تشکر از نمایندگان، به نماینده‌های استان‌‌های فعال در بحث شبکه سازی وبلاگی، تقدیر نامه و هدایایی را تقدیم کردند.

گفتنی است؛ همایش وبلاگ نویسان نخبه سراسر کشور به مدت سه روز با هدف افزایش توان اثر گذاری و وحدت نظر فعالان وبلاگ نویس در مجموعه قرارگاه فضای مجازی برگزار شد.

سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۳
کد خبر : 15604
بازدیدها: 115

پاسخی بگذارید »