چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نحوه و زمان ثبت‌نام فرزندان شاهد در سال تحصیلی جدید/ جزئیات ثبت‌نام موقت

28 danesheroz اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
نحوه و زمان ثبت‌نام فرزندان شاهد در سال تحصیلی جدید/ جزئیات ثبت‌نام موقت

مدیرکل دفتر امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش با بیان اینکه ثبت نام در مدارس شاهد براساس اولویت های تعریف شده خواهد بود ، گفت: دانش آموزان در زمان های اعلام شده باید مدارک مربوطه را به مدارس شاهد ارائه دهند تا پس از بررسی ثبت نام موقت، نتیجه قطعی به اطلاع خانواده های دانش آموزان برسد

به گزارش دانش روز ، مریم خلیلوند با اشاره به موضوع ثبت نام دانش آموزان در مدارس شاهد در سال تحصیلی جدید اظهار کرد: فرزندان شاهد برای ثبت نام در دوره ابتدایی، از ۱۶ خرداد لغایت ۵تیرماه فرصت دارند تا مدارک خود را به مدارس شاهد تحویل دهند.

وی ادامه داد: همچنین دانش آموزان برای ثبت نام در پایه اول متوسطه اول و پایه اول متوسطه دوم مدارس شاهد، از اول تا ۱۵ تیرماه فرصت خواهند داشت تا با مراجعه به مدارس شاهد مناطق آموزشی خود، نام نویسی موقت خود را به ثبت برسانند.

مدیرکل دفتر امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش اضافه کرد: فرزندان شاهد در زمان های اعلام شده، باید مدارک مربوطه را به مدارس تحویل دهند تا بررسی های لازم صورت گیرد.

خلیلوند با بیان اینکه ثبت نام در مدارس شاهد براساس اولویت های تعریف شده خواهد بود، گفت: پس از بررسی مدارک در طی مهلت ۱۵ روزه، ثبت نام قطعی به اطلاع خانواده های دانش آموزان خواهد رسید.

 

دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۳:۳۳
کد خبر : 18934
بازدیدها: 269

پاسخی بگذارید »