یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نحوه عجیب استخدام‌ های دقیقه‌ نودی

danesheroz1 شهریور ۱, ۱۳۹۲ ۰
نحوه عجیب استخدام‌ های دقیقه‌ نودی

دانش روز: در آخرین لحظات عمر دولت دهم استخدام های عجیب و غریب ادامه داشت و بدون سر و صدا نهاد ریاست جمهوری درست یک روز مانده به برگزاری مراسم تحلیف با تصمیم جناب الهام دچار دگرگونی اساسی شد

  به گزارش دانش روز، یک روز مانده به برگزاری مراسم تحلیف به یک باره تعداد پستهای سازمانی بر خلاف قانون برنامه از ۳۰۰ پست به ۵۵۰ پست ارتفا داده شد ومتعاقبا تمام افراد به یک رتبه بالاتر ارتقا شغلی داده شدند. همچنین بدون استعلام از وزارت اطلاعات برای برخی از مدیران، پست های معاونت ورئیس امور زده شد. شایان توجه است که پست رئیس امور در معاونت توسعه همطراز با پست معاون وزیر بوده و پست معاونت رئیس امور نیز معادل پست مدیر کلی در وزارتخانه ها ست.

این تغییرات وانتصابات در شرایطی در هفته آخر کار دولت دهم وبا نظارت آقای الهام صورت گرفت که فردی که مراجع نظارتی با ماموریت آموزشی ۱۰ روزه وی نیز موافقت ننمودند بعنوان حساس‌ ترین معاون این معاونت منصوب شد. قابل توجه آنکه در این ایام با دستور مستقیم آقای الهام حدود ۴۵ نفر از کارکنان قرارداد کار معین این مجموعه بدون هیچ گونه ضابطه ای بصورت پیمانی استخدام گردیدند، بطوریکه راننده آقای الهام ظرف مدت چند هفته ابتدا بصورت قرارداد کار معین وسپس در هفته آخر بعنوان کارمند پیمانی بدون هیچ گونه ضابطه ای استخدام شد.

منبع:الف

جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۵
کد خبر : 53372
بازدیدها: 238

پاسخی بگذارید »