جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

یک روز مانده به مهلت کاتالوگ نمایشگاه

نحوه حضور ایران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت مبهم است

danesheroz1 تیر ۸, ۱۳۹۲ ۰
نحوه حضور ایران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت مبهم است

دانش روز: در حالی که کاتالوگ نمایشگاه امسال کتاب فرانکفورت فردا مسدود خواهد شد و دیگر امکان درج نام موسسات ایرانی شرکت کننده در این نمایشگاه وجود نخواهد داشت، نحوه حضور ایران در دوره شصت و پنجم نمایشگاه کتاب فرانکفورت همچنان مبهم است.

 

به گزارش دانش روز، محمود آموزگار دبیر اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران از پایان یافتن مهلت کاتالوگ شصت و پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت تا فردا ۳۰ ژوئن (برابر با ۹ تیرماه) خبر داد و گفت: این فرصت برای درج نام شرکت کنندگان در کاتالوگ، سایت و خود نمایشگاه کتاب فرانکفورت است ولی فرصت ثبت نام برای حضور در این نمایشگاه همچنان باقی است.

وی با اظهار بی‌اطلاعی از تعداد و یا فهرست ناشران ایرانی که در کاتالوگ نمایشگاه امسال کتاب فرانکفورت ثبت نام کرده‌اند، یادآور شد: در صورتی که اقدامات لازم در این خصوص انجام نگرفته باشد و یا تا فردا انجام نشود، شرکت کنندگان ایرانی در یک غرفه تجمیعی با نام ایران در این دوره حضور خواهند یافت.

آموزگار اضافه کرد: مسئولان موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی سال گذشته ۹۰ متر در بخش بزرگسال نمایشگاه کتاب فرانکفورت اجاره کرده بودند ولی امسال متراژ غرفه ایران ۲۰۰ متر است به این امید که همه کسانی که از طرف ایران در این نمایشگاه شرکت می‌کنند، در یک غرفه جمع شوند و چون این موضوع به مسئولان نمایشگاه کتاب فرانکفورت منعکس شد، آنها هم از ایران خواستند اسامی شرکت کنندگان ایرانی را اعلام کنند.

دبیر اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران با اعلام اینکه تا این لحظه فهرست موسسات ایرانی که نامشان در کاتالوگ نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانفکورت ثبت شده، اعلام نشده است، در عین حال احتمال داد ظرف امروز و فردا و تا پایان مهلت، موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی این کار را انجام دهد.

به گفته وی، قرار است در همین رابطه فردا یکشنبه جلسه‌ای میان مسئولان موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی و مسئولان اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران برگزار شود.

منبع:مهر

شنبه ۸ تیر ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۹
کد خبر : 33431
بازدیدها: 530

پاسخی بگذارید »