سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نحوه ثبت اعتراض شرکت کنندگان آزمون‌های مدارس سمپاد ونمونه دولتی/زمان اعلام نتایج اعتراضات

danesheroz خرداد ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
نحوه ثبت اعتراض شرکت کنندگان آزمون‌های مدارس سمپاد ونمونه دولتی/زمان اعلام نتایج اعتراضات

دانش روز :معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان کشور با بیان اینکه از فردا اعتراضات ثبت شده درخصوص نتایج آزمون های ورودی مدارس سمپاد ونمونه دولتی مورد بررسی قرار خواهد گرفت، گفت: هفته اول تیرماه، نتایج اعتراضات در سایت www.tedu.ir اعلام می شود

محمد نستوه ، در پاسخ به این پرسش که دانش آموزان شرکت کننده در آزمون های ورودی مدارس سمپاد و نمونه دولتی که به کارنامه دریافتی خود اعتراض دارند، به چه صورت باید این موضوع را پیگیری کنند؟ گفت: ثبت اعتراض این دسته از دانش آموزان فقط از طریق سایت www.tedu.ir امکان پذیر است.

 

وی ادامه داد: دانش آموزانی که به نتیجه آزمون خود اعتراض دارند، از روز هشتم خرداد ماه می توانستند به سایت مذکور مراجعه و نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنند.

 

معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان کشور افزود: مهلت پایانی درنظرگرفته شده جهت ثبت اعتراضات دانش آموزان، فردا سیزدهم خرداد است.

 

نستوه با بیان اینکه در بازه زمانی ۱۳ تا پایان خردادماه، اعتراضات ثبت شده مورد بررسی قرار خواهد گرفت، گفت: هفته اول تیرماه، نتایج اعتراضات در همین سایت اعلام می شود.

 

وی با بیان اینکه تاریخ های ذکر شده ویژه دانش آموزان تهران و شهرستانهای تهران است، افزود: از آنجایی که آزمون های مذکور به صورت استانی برگزار شد، اعلام نتایج و همچنین ثبت اعتراضات در هر استان به صورت جداگانه و براساس برنامه اعلامی همان استان صورت می گیرد.

 

معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان کشور در پایان تاکید کرد: ثبت اعتراض صرفاً با تکمیل فرم مربوطه در سایت از تاریخ ۸ خرداد ماه ۱۳۹۲ لغایت ۱۳ خرداد ماه ۱۳۹۲ امکان پذیر است. لذا از هرگونه مراجعه به مناطق و اداره کل خودداری شود
 

 

 

 

 

 

 

 

پانا

یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۲
کد خبر : 23354
بازدیدها: 222

پاسخی بگذارید »