چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

نحوه توزیع سبد کالا با عزت مردم منافات دارد

danesheroz1 بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
نحوه توزیع سبد کالا با عزت مردم منافات دارد

دانش روز: نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی گفت: اصل سبد کالا خوب، اما نحوه توزیع آن بسیار نامناسب است

به گزارش دانش روز، حجت الاسلام والمسلمین مفید کیایی نژاد در گفتگو با خبرنگار دانش روز افزود: نحوه توزیع نامناسب و صف های طولانی با عزت مردم منافات دارد و بعضی از خانواده ها در آمار سبد کالا قرار نگرفتند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا سبد کالا نماد بی برنامگی و بی عدالتی است اظهار داشت در سوالی که نمایندگان در مجلس مطرح کردند مبنی بر اینکه سبد کالا در چه ردیفی از بودجه قرار گرفته پاسخ این بود که این اعتبار از بودجه ای که در اختیار رئیس جمهور بوده تامین شده است و در سوال نماینده دیگری در مجلس آمده است که کارمندان یک دانشگاه به توزیع سبد کالا معترض بوده اند چرا که سبد کالا به اساتید دانشگاه مذکور با وضعیت مالی بهتر تعلق گرفته اما به کارمندان دانشگاه نرسیده است و این با شعاراعتدال منافات دارد.

کیایی نژاد در پاسخ به این سوال که آیا چنین بی نظمی جز وعده های حسن روحانی بود گفت: ممکن است ریاست جمهور دخیل نباشند اما افرادی که مدیریت امور را در امر توزیع سبد کالا برعهده دارند باید دقت بیشتری داشته باشند چون درنهایت ممکن است این نحوه توزیع به رئیس جمهور لطمه وارد کند.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا سبد کالا نماد گدا پروری است اظهار داشت: با وجود گلایه هایی که بر دولت قبلی وارد بود اما نحوه پرداخت یارانه آبرومندانه بود و مردم برای دریافت آن دچار گرفتاری نبودند و با پولی که به حساب آنها واریز می شود مرهمی بر زخم مورد نظر خود می گذاشتند.

وی در خاتمه خاطر نشان کرد: در امر توزیع سبد کالا تجدید نظر لازم بوده و اگر قرار است به مردم در راستای رفاه کمکی شود بهتر است

۱) برای همه باشد

۲) بسیار آبرومندانه باشد و با عزت مردم منافات نداشته باشد.

دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۷
کد خبر : 91356
بازدیدها: 306

پاسخی بگذارید »