پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فرمانده انتظامی کرج خبر داد

نجات نوزاد چهار روزه توسط پلیس کرج

danesheroz دی ۱۲, ۱۳۹۱ ۰

فرمانده انتطامی کرج گفت: نوزاد چهار روزه‌ای که توسط پدرمعتادش در کنار جاده چالوس رها شده بود، با تلاش زوج رهگذر فداکار و ماموران انتظامی از مرگ حتمی نجات یافت و تحویل مادرش گردید

به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز، عبدالرضا خیرخواهان اظهار داشت: در چهارمین روز از زمستان بنابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر پیدایش یک نوزاد رها شده در جاده خوزنکلاه در جاده چالوس سریعا مأموران کلانتری ۲۸ آدران به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران در منطقه اعلامی یکی از شهروندان به ماموران مراجعه و اظهار داشت که با همسرش برای تفریح به جاده چالوس آمده‌اند و به منظور مشاهده مناظر طبیعی و گرفتن عکس از خودرو پیاده شدند که صدایی شبیه به صدای گریه کودک آنها را متوجه خودشان کرد و وقتی به سمت صدا رفتند با یک نوزاد قنداقی که پشت تپه رها شده بود مواجه شدند.

این مسئول گفت: زن وشوهر فداکار پس از مشاهده نوزاد که از شدت سرما سرخ شده سریعا او را به کلانتری ۲۸ آدران کرج رسانده و از آنجا نیز توسط ماموران کلانتری به نزدیک‌ترین بیمارستان منتقل شد.

خیرخواهان ادامه داد: هنگام تحویل نوزاد به بیمارستان با درایت و تیز هوشی ماموران گشت انتظامی و تحقیقات صورت گرفته از بیمارستان مشخص شد که نوزاد مورد نظر که پسری چهار روزه است چند روز گذشته در آن بیمارستان به دنیا آمده است.

وی اظهار داشت: با بررسی پرونده تولد نوزاد مشخصات و آدرس مادر نوزاد شناسایی و بلافاصله ماموران به درب منزلش مراجعه کردند.

خیرخواهان افزود: مادر نوزاد در بازجویی ماموران علت رها کردن نوزاد چهار روزه خود در کنار خیابان گفت: همسرش «پدر نوزاد»اعتیاد شدید به مواد مخدر دارد و برای این که پول خرید مواد مخدر را هزینه فرزندمان نکند بدون اطلاع وی فرزندشان را در کنار جاده رها کرده است.

گفتنی است نوزاد با دستور قضایی تحویل مادر و رسیدگی به پرونده پدر این نوزاد ادامه دارد.

سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۱ - ۱۸:۴۶
کد خبر : 2437
بازدیدها: 249

پاسخی بگذارید »