چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نتایج دومین مرحله المپیادهای علمی‌ دانش‌آموزی امروز اعلام می‌شود

danesheroz2 خرداد ۲۶, ۱۳۹۲ ۰

دانش روز، نتایج مرحله دوم آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی عصر امروز، یکشنبه ۲۶ خرداد اعلام می شود

به گزارش گروه علمی دانش روز، رقابت علمی مرحله دوم المپیادهای دانش آموزی امسال با حضور ۸هزار و ۹۵۲ نفر، ۱۰ لغایت ۱۳ اردیبهشت ماه ۹۲ در سراسر کشور و در مراکز استانها برگزار شد.

المپیاد

براساس پیگیری های خبرنگار پانا درخصوص زمان اعلام نتایج این آزمونها، “حسن ساعی دهقان” معاون باشگاه دانش پژوهان جوان به خبرنگار پانا، گفت: باشگاه دانش پژوهان جوان درصدد است که نتایج مرحله
دوم آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی را عصر امروز، یکشنبه ۲۶ خرداد اعلام کند.

 

وی با بیان اینکه در حال حاضر کارهای مربوط به اعلام نتایج در حال پیگیری و انجام است، اظهار کرد: البته ممکن است با کمی تاخیر اعلام نتایج به فردا موکول شود.

 

به گزارش پانا، پیش از این نیز ساعی دهقان به پانا خبر داده بود که در بازه زمانی ۲۶ لغایت ۲۸ خردادماه، نتایج مرحله دوم آزمون المپیادهای دانش آموزی به صورت سراسری اعلام خواهد شد.

 

وی همچنین درخصوص تعداد پذیرفته شدگان نیز اظهار کرد: از هر رشته المپیاد به تعداد یک کلاس، در مرحله دوم پذیرفته شده خواهیم داشت که حداقل ۳۵ نفر و حداکثر ۴۲ نفر خواهد بود.

 

معاون باشگاه دانش پژوهان جوان با بیان اینکه حدود ۲۸۰ نفر دانش آموز در مرحله دوم آزمون المپیادهای علمی کشوری پذیرش شده اند، گفت: دانش آموزان با مراجعه به سایت باشگاه دانش پژوهان جوان به آدرس www.ysc.ac.ir می توانند از نحوه نتایج اطلاع کسب کنند.

منبع: پانا

یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۳
کد خبر : 28193
بازدیدها: 142

پاسخی بگذارید »